Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 683
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielki powrót" gwiazdy "Przyjaciół"

Lisa Kudrow, gwiazda "Przyjaciół", pokazuje w serialu "Wielki powrót" codzienność Hollywood. Do czego jest zdolna aktorka, żeby wyjść z cienia?

Trudno o lepszego eksperta od wzlotów i upadków gwiazd niż urodzona i wychowana w Los Angeles Lisa Kudrow.

Reklama

Jako niezapomniana, postrzelona Phoebe z "Przyjaciół" wspięła się na wyżyny popularności. Był to też szczyt finansowy, bo za jeden odcinek ostatniej serii dostawała okrągły milion dolarów. Co robić potem?

Okazało się, że aktorka ma znakomity pomysł. Postanowiła nakręcić komedię o gwiazdach, które znalazły się w podobnej jak ona sytuacji, czyli pomału wypadają z gry.

Została współscenarzystką i producentką wykonawczą "Wielkiego powrotu". I oczywiście gra główną bohaterkę Valerie Cherish. Desperacko walczy ona o powrót do pierwszej ligi. Pracuje nad serialem i reality show.

Zobaczymy, do jakich podstępów jest zdolna, żeby osiągnąć sukces. Zresztą nie ona jedna, bo w tym świecie nie ma mowy o prawdziwych uczuciach, pomocy czy solidarności. Każdy gra na własne konto. Seks, intrygi, plotki i pochlebstwa są bronią w codziennej wojnie. Rola Lisy Kudrow zyskała uznanie, czego dowodem stała się nominacja do nagrody Emmy.

IP

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje