Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1099
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy pochwaliły się swoimi córkami!

Dla Agaty Kuleszy, czyli Marii z "rodzinki.pl", i Agnieszki Pilaszewskiej, czyli niezapomnianej Aliny Krawczyk z "Miodowych lat" i autorki scenariusza "Przepisu na życie", córki są najważniejszymi osobami na świecie. Ostatnio obie aktorki pochwaliły się swoimi pociechami na stołecznych salonach.Dla Kornelii, córki Agnieszki Pilaszewskiej i scenarzysty Macieja Maciejewskiego, towarzyszenie mamie na premierach i galach nie jest niczym nowym. Wielokrotnie już uczestniczyła w różnego rodzaju imprezach, na które często zapraszani są jej rodzice.

Reklama

Z kolei Marianna, córka Agaty Kuleszy i operatora Marcina Figurskiego, bardzo rzadko bywa na salonach, bo - jak twierdzi jej sławna mama - ma na to jeszcze sporo czasu. Ostatnio jednak Agata Kulesza postanowiła przedstawić Mariannę swym znajomym i zabrała ją do Teatru Roma na premierowy pokaz sztuki "Progressive: eliminacje". Agnieszka Pilaszewska zaś pojawiła się z córką u boku na Gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2013.

- Przyjaźnię się ze swoją córką. Marianna ma duży dystans do mojego zawodu i pod żadnym pozorem nie chce zostać aktorką. Uważa, że aktorstwo jest nieciekawe i za dużo w tym zawodzie trzeba uczyć się na pamięć - mówi Agata Kulesza.

- Kornelia wie, że bycie aktorką wymaga wielu wyrzeczeń. Kiedy była mała, miałam zawsze wielki problem, jak wytłumaczyć jej, że muszę wyjść do pracy właśnie wtedy, gdy ona ma właśnie ochotę na zabawę ze mną lub rozmowę - twierdzi z kolei Agnieszka Pilaszewska.

Obie aktorki są bardzo dumne z tego, że udało się im wychować swe pociechy na rozsądne, mądre i ciekawe świata osoby.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje