Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1099
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazdy, których waga zawsze budzi kontrowersje

Anna Guzik

Anna Guzik na początku kariery (za czasów początków serialu "Na Wspólnej" czy "Heli w opałach") była raczej korpulentna i nie przywiązywała wagi do wyglądu. Chociaż cieszyła się dużą sympatią widzów, to pojawiały się również głosy krytyki pod względem jej wyglądu. Wszystko zmieniło się w 2006 roku, po zwycięstwie w programie "Taniec z gwiazdami". 

Reklama

Aktorka nie tylko znacząco schudła, ale zmieniła także fryzurę na bardziej klasyczną i postawiła na stonowane kreacje. Wówczas została prowadzącą programów "Zdrowie na widelcu" i "Grzeszki na widelcu".

"Zmieniłam nawyki, pokochałam na nowo sport, zaczęłam być bardziej świadoma siebie i tego, jak chcę wyglądać i być postrzegana. Staram się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków, ale mam swoją pietę achillesową - czekoladę, której czasami nie potrafię się oprzeć" - mówiła Guzik kilka lat temu. Od tej pory trzyma formę, choć w międzyczasie urodziła trójkę dzieci. Jednak nawet ta pozytywna zmiana jest w stanie wywołać u niektórych negatywne emocje. 

Violetta Arlak

Przykład Violetty Arlak pokazuje, że na metamorfozę nigdy nie jest za późno. Znana przede wszystkim z serialu "Ranczo", 52-letnia aktorka wygląda dziś zdecydowanie lepiej niż przed laty! Pani Violetta schudła ok. 20 kilogramów. Jak sama przyznaje, kosztowało ją to wiele wysiłku, pracy, a przede wszystkim konsekwencji. "Im więcej chudnę, tym bardziej chce mi się ćwiczyć. Nie wyobrażałam sobie, że pół godziny chodzenia na stepperze daje takie efekty" - wyznała na łamach "Super Expressu". 

W doborze diety i aktywności pomógł jej dietetyk, a efekty są faktycznie spektakularne. "10 lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie" - śmiała się w rozmowie z magazynem "Rewia". Fani byli pod wrażeniem spektakularnej metamorfozy aktorki. Znaleźli się jednak również tacy, którzy wytykali jej, że wygląda teraz o wiele starzej. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje