Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1281
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy dojdzie do skandalu?

Konstancja (Małgorzata Socha) nie oprze się urokowi Czarka (Grzegorz Małecki). I tylko o mały włos nie zostanie przyłapana na zdradzie!

Gdy Grylakowa dowie się, że Monika (Anna Mucha) planuje razem z Cezarym wyjechać do Las Vegas, natychmiast uda się do Wójcika, by namiętnie się z nim pożegnać. I tak odrodzi się ich romans. Tymczasem Laura (Marianna Januszewicz) razem z Kubą (Wojtek Rotowski) szykują pewną niespodziankę.

Reklama

Wieczór, ale dla kogo?

Kuba i Laura chcą zorganizować Monice i Arturowi (Filip Bobek) romantyczny wieczór w hotelu. Tyle że zdobyte przez nich zaproszenie przez przypadek dostanie się w ręce... Konstancji. A ona wpadnie na pomysł wykorzystania go z Cezarym.

Pozbyć się wroga

Mniej więcej w tym samym czasie Artur zorientuje się, że on i Monika są całkowicie kontrolowani przez Konstancję i Rafała (Jacek Braciak). Uzna, że skuteczna walka z takimi przeciwnikami jak oni wymaga użycia metod poniżej pasa. Z ofiary manipulacji stanie się strategiem.

W swój plan wtajemniczy jedynie Mateusza (Artur Pontek). - Wydaje mi się, że Konstancja kogoś ma - zwierzy się przyjacielowi Sagowski.

- A ja znalazłem sposób, jak pozbyć się Konstancji... Masz ją śledzić! Grylakowa nie będzie świadoma tego, że ma "ogon" i zaprosi Cezarego na upojny seks w hotelu. Artur i Monika przyjadą tam ich śladem. Pech sprawi, że kochankom uda się zawczasu schować...

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Grzegorz Małecki | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama