Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przełom w "Prawie Agaty": Pocałunek i gorący seks!

Agata (Agnieszka Dygant) i Krzysztof (Mirosław Baka) zdobędą się w końcu na odwagę, by się do siebie zbliżyć. W 10. odcinku zobaczymy sceny romantyczne i namiętne!


Reklama

Krzysztof Majewski i mecenas Agata Przybysz wyraźnie mają się ku sobie. Niemała w tym zasługa Tośki (Natalia Keber), córki policjanta.

Krzysztof będzie towarzyszył Agacie na weselu jej ojca Andrzeja (Marian Opania) i Zofii (Ewa Borowik). Obecny na uroczystości Marek Dębski (Leszek Lichota) domyśli się, że Przybyszówna interesuje się Majewskim, na dodatek z wzajemnością.  

Trudny pierwszy krok

Czy podejmie wreszcie rękawicę i powalczy o ukochaną? Nie, zachowa się w swoim stylu i po angielsku ulotni się z wesela. Tym samym pchnie Agatę w ramiona Krzysztofa. Po imprezie znajdą się sami w mieszkaniu jej ojca.

I wtedy ona przejmie inicjatywę. Obejmie policjanta, a on domyśli się, że pora na pierwszy pocałunek.

Tymczasem Bartek Janowski (Michał Mikołajczak) i Justyna Winogradzka (Karolina Kominek) znów będą musieli stanąć po przeciwnych stronach na sali sądowej.

Tym razem sprawa dotyczy nauczyciela, który nie dopilnował swoich obowiązków podczas wycieczki szkolnej. Bartek uzna, że wygraną ma w kieszeni.

Problem w tym, że Justyna będzie mu się coraz bardziej podobać. Czy sprytna przeciwniczka wykorzysta to przeciwko niemu?  

 a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale | Agnieszka Dygant | Mirosław Baka | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje