Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 334
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Plotkara”: Elita powraca na ścieżki zła i... na DVD

„Plotkara” to jedna z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Opowieść o barwnym życiu bogatej nowojorskiej młodzieży stała się kulturowym fenomenem, który podbił serca widzów praktycznie na całym świecie. Wydanie DVD piątego sezonu kultowego serialu zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 15 listopada.


Reklama


Elita powraca na ścieżki zła w pełnym skandali piątym sezonie Plotkary. Serena (Blake Lively) znajduje idealną pracę w Los Angeles, a Chuck (Ed Westwick) i Nate (Chace Crawford)  składają jej wizytę. Na Upper East Side Blair (Leighton Meester) nadal nie może wybrać między Księciem Louisem i Chuckiem. Świat Dana (Penn Badgley) wywraca się do góry nogami, gdy odkrywa, że ktoś potajemnie przekazuje wydawcy jego opowiadanie, które zostaje anonimowo opublikowane. Koniec końców, zaskakujący powrót kuzynki Sereny, Charlie (Kaylee DeFer), poważnie zagraża rodzinie van der Woodsen.

"Plotkara" została powszechnie uznana za pierwszy w historii serial, który pokonał barierę telewizyjną stając doskonale zarabiającą machiną marketingową. Cykl spopularyzował wśród widzów media społecznościowe, mobilną komunikację oraz wywarł ogromny wpływ na kulturę i styl współczesnej młodzieży.  

W "Plotkarze" noszą tylko to, co najmodniejsze - a o tym decyduje Eric Daman - stylista, kostiumolog i model w jednej osobie, który współpracował również przy realizacji kultowego serialu "Seks w wielkim mieście". Człowiek, który nie tylko wie, co się nosi, ale także, co będzie się nosić. Jego geniusz polega nie tylko na perfekcyjnym wyczuciu wzorów i kolorów. Trendsetter, który wie, jak ubrać się modnie, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Chociaż ma do dyspozycji najdroższe kreacje - wielu projektantów przysyła na plan zdjęciowy nowe projekty - często wykorzystuje znalezione w lumpeksie akcesoria, kupione w tanich sklepach obuwie lub ciuchy uszyte samodzielnie z kilku różnych elementów garderoby.

Wydanie DVD piątego sezonu serialu "Plotkara" na DVD zadebiutuje już 15 listopada. Na pięciu płytach oprócz prawie 15 godzin serialu znajdą się wyjątkowe dodatki specjalne:

·         Plotkarze stuknęła 100!:

Przełomowe wydarzenie - pełna blichtru podróż poprzez wszystkie sezony, zawierająca stare i nowe wywiady oraz smakowite kąski Plotkary

·         5 lat ikony stylu:

Obsada, twórcy i goście specjalni opowiadają o swoich ulubionych momentach związanych z modą

·         Gagi z planu

·         Sceny niewykorzystane

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Plotkara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama