Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 626
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

Agnieszka Włodarczyk, czyli niezapomniana Wiki Potoczny z "Plebanii", miała zaledwie 16 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą bez ubrania. - To było niepotrzebne - twierdzi dziś aktorka, wspominając swe rozbierane sceny w filmie "Sara".

W 1997 roku, gdy na ekrany kin wszedł film "Sara", cała Polska mówiła o piersiach 16-letniej wówczas debiutantki - Agnieszki Włodarczyk. Występ młodziutkiej aktorki u boku Bogusława Lindy był szeroko komentowany i... krytykowany przez obrońców moralności. Reżyserowi Maciejowi Ślesickiemu zarzucano, że nie ma wstydu, każąc nastolatce paradować nago przed złożoną z niemal samych mężczyzn ekipą filmową.

Reklama

- Niechętnie rozmawiam o "Sarze" i rozbieraniu się na ekranie. To było niepotrzebne, za bardzo to przeżywałam... Czułam się zbrukana! Z drugiej strony, gdybym nie wystąpiła w "Sarze", moja kariera nie potoczyłaby się tak szybko - stwierdziła Agnieszka Włodarczyk wiele lat później, gdy była już gwiazdą z pokaźnym dorobkiem.

Na to, by Agnieszka zagrała w "Sarze" w stroju biblijnej Ewy, reżyser musiał uzyskać zgodę jej matki. Aktorka bardzo długo miała żal do mamy, że ta wręcz zachęcała ją do przyjęcia kontrowersyjnej roli.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje