Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 641
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Włodarczyk jak Sabrina w klipie "Boys Boys Boys"!

Aktorka Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się w sieci fotografią, która rozpaliła jej fanów. Aktorka pozuje w bardzo odważnym bikini w basenie. Pojawiło się porównanie do Sabriny i jej kultowego teledysku "Boys Boys Boys".


Reklama

Agnieszka Włodarczyk, aktorka znana z produkcji takich jak "Sara", "13 posterunek" czy "Plebania", podzieliła się w sieci dość obszernym wpisem na temat dbania o siebie i korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

"Rewitalizacja, nawilżenie i regeneracja to coś, czego moja skóra potrzebuję. Kocham słońce, a jak wiadomo ono nie pomaga. Jestem już po drugim zabiegu Skinboosters i oto, co mogę powiedzieć. Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie. Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach. (...) Zmarszczki delikatnie się wygładziły, ale nadal malują się na mojej twarzy. Super! Nastolatką i tak już nie będę, z czego zresztą ogromnie się cieszę" - pochwaliła się aktorka.

Na dowód swoich słów Włodarczyk opatrzyła wpis śmiałą fotografią prosto z basenu. Kadr, do którego zapozowała w kusym bikini ze stanikiem bez ramiączek, zrobił wśród jej fanów prawdziwą furorę.


Wakacyjne zdjęcie Agnieszki Włodarczyk zachwyciło internautów i pobudziło ich wyobraźnię. Ujęcie, na którym skąpo odziana aktorka wyłania się z basenu, u niektórych wywołało skojarzenia z Sabriną i kultowym klipem do piosenki "Boys Boys Boys".

"Całkiem jak Sabrina z teledysku 'Boys Boys Boys' - zauważyła jedna z komentujących osób.

"Faktycznie!" - przyznała sama Włodarczyk.

Inni też nie szczędzili aktorce pochlebnych słów.

"Matko z córką, co za ciało",

"Kwitniesz",

"Co za widok! Dech zapiera, piękna!",

Petarda" - można przeczytać pod zdjęciem.

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje