Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10482
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Niemoralna propozycja

Fani "Pierwszej miłości" nie będą zawiedzeni. Nowy sezon obfituje w wiele smakowitych zwrotów akcji. Sprawdźcie!

Szykuje się gorąca jesień! Udało nam się dowiedzieć, że w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" do obsady dołączą nowi aktorzy, a Waszych ulubionych bohaterów czekają zaskakujące, a czasem szokujące zawirowania. 

Kolumbia i fotki

Reklama

W jednym z pierwszych odcinków, jakie po przerwie wakacyjnej zobaczymy w Polsacie, Aleks (Hubert Jarczak) i Marek (Maciej Tomaszewski) otrzymają wstrząsającą wiadomość - Marysia (Aneta Zając), która wyjechała do Kolumbii szukać Pawła (Mikołaj Krawczyk), została porwana dla okupu!

Tymczasem równie dramatyczne przygody czekają siostrę Radka, Patrycję (Martyna Kubicz). Nastolatka, która marzy o zrobieniu międzynarodowej kariery jako modelka, będzie uczestniczyła w pierwszej sesji fotograficznej najnowszej kolekcji ubrań salonu mody Sabiny Weksler. Już na wstępie pojawią się pierwsze komplikacje. Początkująca modelka będzie zaskoczona morderczym tempem pracy.

Co więcej, sesja odbywająca się w mieszkaniu Mirona, w pewnej chwili wymknie się spod kontroli. Pati zostanie poproszona o... pozowanie nago. Gdy odmówi, okaże się, że w umowie, którą wcześniej podpisała, zgodziła się na zdjęcia w negliżu!

Dziwna para

A tymczasem w Wadlewie? W najlepsze będzie rozwijała się historia, której nikt nie przewidział. Czy stateczny Śmiałek (Paweł Okoński) wda się w romans z Samantą (Angelika Kurowska)?

Dziewczyna wciąż będzie pod wielkim wrażeniem ojca Emilki i spróbuje go uwieść. Zaprosi nawet na wieś swoich rodziców, których poinformuje, że... chce być z Marianem. Co on na to? Nie tak łatwo nim manipulować. Od razu odkryje, że Samanta prowadzi z nim jakąś grę. Co poza tym? Wyjdzie na jaw, że Joanna i "Kaśka" mają tajemnicę. Nikt nawet nie będzie podejrzewał, jak ta dwójka dorabia sobie na boku...


mr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje