Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11642
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Karol Strasburger przed laty odbił żonę Czerwonemu Księciu PRL-u!

Karol Strasburger, czyli Karol Weksler z „Pierwszej miłości”, był kiedyś niezwykle kochliwy i zmieniał dziewczyny jak rękawiczki. Do czasu... aż w 1980 roku zakochał się po uszy w żonie Czerwonego Księcia (tak nazywano syna ówczesnego premiera, playboya i kierowcę rajdowego Andrzeja Jaroszewicza). - Odbiłem mu Irenę – wspominał wiele lat później.

Mija właśnie siedem lat od dnia, kiedy Karol Strasburger pożegnał kobietę, u boku której szedł przez życie przez ponad trzy dekady.

Reklama

Irena Strasburger zmarła w nocy 9 na 10 grudnia 2013 roku po dwuletniej walce z białaczką. Aktor przeżył szok, bo wszystko wskazywało na to, że jego ukochanej uda się pokonać chorobę...  

- Pozostała wielka pustka... Wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło i wiele rzeczy stało się złych i nieszczęśliwych po śmierci Ireny - tak kilka miesięcy później powiedział Karol Strasburger w programie Wojciecha Jagielskiego, dodając, że chyba nigdy nie pogodzi się z tym, że kobiety, która była miłością jego życia, nie ma już przy nim.

Karol Strasburger nie krył, że o Irenę musiał walczyć z Czerwonym Księciem. Andrzej Jaroszewicz - bo o nim mowa -  cieszył się w latach 70. i na początku lat 80. ubiegłego wieku opinią playboya, który... może wszystko.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama