Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Frywolny zakład

Co człowiek jest w stanie zrobić dla kogoś, na kim mu bardzo zależy? Okazuje się, że dużo. Czasem nawet bardzo dużo...


Reklama


Fanki Patryka Pniewskiego już zacierają ręce. Wkrótce grany przez niego Krystian po dłuższej przerwie znów pojawi się w "Pierwszej miłości" i od razu wzbudzi ogromne emocje!

Spadaj młody

W 1978. odcinku Patrycja (Martyna Kubicz) wróci do Wrocławia. Z tej okazji Daga (Anna Szymańczyk) postanowi zorganizować imprezę. W salonie zjawi się też Krystian, któremu Daga wyraźnie wpadnie w oko.

A on jej? Niekoniecznie. Dziewczyna nie będzie traktowała go poważnie głównie z powodu dzielącej ich różnicy wieku. Krystian jednak nie będzie chciał się tak łatwo poddać.

Daga, znudzona i zmęczona jego natarczywymi zalotami, któregoś dnia rzuci na odczepnego, że umówi się z nim, ale pod jednym warunkiem. - Jeśli wykąpiesz się nago w fontannie na rynku - rzuci ze śmiechem, co Krystian... przyjmie nadzwyczaj poważnie.

Niewiele myśląc ochoczo zrzuci z siebie wszystkie ciuszki i wskoczy do lodowatej wody. Oczywiście ku wielkiemu zaskoczeniu Dagi i... dziesiątek mieszkańców miasta, którzy z niedowierzaniem będą przyglądali się tej scence.

Krępująca randka

Nazajutrz okaże się, że ktoś uwiecznił szalony wyczyn komórką i filmik z nocnej kąpieli Krystiana krąży po internecie. Daga w końcu zgodzi się zjeść z nim romantyczną kolację w jej mieszkaniu.

Podczas wieczoru dziewczyna obleje się winem. Wyjdzie do łazienki, żeby się przebrać. Kiedy wróci do salonu, nagi Krystian będzie oczekiwał na dalszy rozwój wydarzeń...

mr

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Anna Szymańczyk | Patryk Pniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama