Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając znów przeżywa miłosną porażkę

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", zawiodła się na kolejnym mężczyźnie, którego obdarzyła uczuciem... Miała nadzieję, że ułoży sobie życie u boku Patryka Ignaczaka, ale - niestety - ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktorka znów jest singielką.


Aneta Zając nie ma szczęścia w miłości. Po rozstaniu z ojcem swych synów bliźniaków - Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek" - wciąż nie spotkała mężczyzny, z którym chciałaby iść przez życie, bo ci, których obdarza zaufaniem i uczuciem, zawodzą ją... Gwiazda "Pierwszej miłości" właśnie rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem, wokalistą zespołu AudioFeels, dziennikarzem, prezenterem pogody i byłym ukochanym Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość", z która ma córkę.

Reklama

Jak informuje magazyn "Party", Aneta Zając zerwała z Patrykiem, bo nie odpowiadały jej jego... życiowe priorytety. Dla niej najważniejsza jest rodzina - synowie i dom - a on na pierwszym miejscu stawia karierę i to na niej przede wszystkim chce się koncentrować. Choć zespół AudioFeels od pewnego czasu nie nagrywa nowych utworów i nie koncertuje, Patryk Ignaczak nie stracił nadziei, że kiedyś wróci do śpiewania. Anecie Zając nie była ponoć w stanie zaakceptować, że jej partnerowi w ogóle nie zależy na stabilizacji i życiu rodzinnym, więc zdecydowała się pokazać mu drzwi.

Życie uczuciowe Anety Zając to gotowy scenariusz na pełen dramatycznych zwrotów akcji melodramat - przynajmniej na razie - bez happy endu. Aktorka ma na swoim koncie kilka bolesnych rozstań i kilka miłosnych zawodów. Z Mikołajem Krawczykiem rozstała się w atmosferze skandalu po siedmiu latach wspólnego życia tuż po tym, jak urodziła bliźniaki... Rodzice 8-letnich już chłopców, Roberta i Michała, dziś spotykają się tylko w sądzie, bo wciąż nie są w stanie dojść do porozumienia w sprawie wysokości alimentów, jakie aktor powinien płacić na synów.

Rozstaniem zakończył się też związek Anety Zając z fotografem, który robił zdjęcia na jej kulinarnego bloga i z którym związana była przez pewien czas...  Aktorkę łączono też z Wojciechem Błachem, czyli Bronkiem Partyką z "Blondynki", oraz ze Stefano Terrazzino, który poprowadził ją do zwycięstwa w 1. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami". Okazało się jednak, że z popularny aktor i pochodzący z Włoch tancerz to po prostu przyjaciele gwiazdy "Pierwszej miłości", a nie - jak twierdziły plotkarskie media - kandydaci na jej życiowych partnerów.

Aneta Zając nie kryje, że marzy o prawdziwej miłości, ale nie zamierza szukać jej na siłę. Od mężczyzny, którego wpuści do swojego życia, wymaga tylko jednego...

- To musi być ktoś, na kogo zawsze będę mogła liczyć i kto zaakceptuje moje dzieci - powiedziała w wywiadzie.

Na razie aktorka leczy rany po rozstaniu z Patrykiem Ingnaczakiem. Czy w końcu pozna mężczyznę, u boku którego będzie naprawdę szczęśliwa?  

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje