Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając znów jest szczęśliwa!

Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", nie kryje, że miejsce w jej sercu jest od pewnego czasu zajęte. Aktorka zdradziła właśnie, iż podczas romantycznych spacerów towarzyszy jej... Patryk Ignaczak - były ukochany Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość".

Aneta Zając bardzo długo leczyła rany po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, czyli Adamem Kunertem z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", który zostawił ją wkrótce po tym, jak urodziła ich wspólnych synów...

Reklama

Gwiazda "Pierwszej miłości" twierdziła w wywiadach, że nie szuka miłości i dobrze się czuje w roli singielki, a całe swoje życie podporządkowała wychowaniu dzieci i pracy. Dopiero niedawno wyznała, że jest gotowa, by znów posmakować szczęścia u boku jakiegoś mężczyzny...

- W moim życiu jest miejsce na dobrą, piękną i zdrową relację. Jeśli zamkniemy to klamrą zwaną miłością i włożymy w męskie ciało, to tak, jestem gotowa - stwierdziła w wywiadzie.

Okazuje się, że Aneta Zając od pewnego czasu spotyka się z Patrykiem Ignaczakiem, czyli byłym narzeczonym i ojcem córeczki Anny Wendzikowskiej. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie tajemniczego rowerzysty, z którym wybrała się do Kampinowskiego Parku Krajobrazowego i oznaczyła na nim Patryka. Wszystko wskazuje, że to właśnie on skradł serce odtwórczyni roli Marysi Radosz w "Pierwszej miłości"...

Patryk Ignaczak jest wokalistą zespołu AudioFeels, a od niedawna próbuje też swoich sił jako dziennikarz. Przez kilka lat był związany z Anną Wendzikowską, ale - niestety - ich miłość nie przetrwała próby czasu. Rozstali się w 2016 roku... Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że gdy urodziła córeczkę Kornelię, Patryk przestał ją wspierać, więc zdecydowała się pokazać mu drzwi. Nie zamierzała jednak utrudniać mu kontaktów z dzieckiem... Patryk Ignaczak jest cudownym ojcem i stara się spędzać z Kornelią każdą wolną chwilę. Jak informuje tygodnik "Na Żywo", niedawno przedstawił ją synom Anety Zając.

Były partner Anety i była narzeczona Patryka już dawno ułożyli sobie życie na nowo. Mikołaj Krawczyk ożenił się z Sylwią Juszczak (oczekują na swe pierwsze wspólne dziecko), a Anna Wendzikowska związała się z warszawskim biznesmenem Janem Bazylem (kilka dni temu urodziła mu córkę).

Czy Patryk Ignaczak okaże się miłością życia Anety Zając? Czy ślicznej aktorce i przystojnemu wokaliście uda się stworzyć rodzinę, o posiadaniu której oboje od dawna marzą?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje