Reklama

Mazur o swej roli lesbijki

Modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. "Nigdy nie bałam się wyzwań. Tak też potraktowałam rolę Kai w serialu Pierwsza miłość" - mówi Magdalena Mazur.

Widzowie znają ją z kreacji w komediach Olafa Lubaszenki: "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota", a także z serialu "Daleko od noszy".

Teraz artystka wraca na ekrany telewizorów rolą pięknej Kai w "Pierwszej miłości", która ma... dosyć nietypowy sekret. Dziewczyna ukrywa przed wszystkimi, że jest lesbijką.

"Homoseksualizm to temat, który dosyć często pojawia się w mediach, budząc skrajne emocje. Nie zastanawiałam się jednak zbyt długo, bo uznałam, że warto się zmierzyć z taką rolą. Uwielbiam różnorodność. Jako że z racji wyglądu łatwo mnie zaszufladkować, postanowiłam spróbować czegoś zupełnie innego. Mam nadzieję, że rola wzbudzi sympatię widzów" - twierdzi Mazur.

Reklama

O swojej bohaterce aktorka wypowiada się w samych superlatywach.

"To miła, seksowna, dobrze ubrana kobieta. Ma satysfakcjonujące życie zawodowe, świetną pracę. Robi wrażenie na facetach i na kobietach, ale brakuje jej tego, co nadaje życiu sens. Miłości" - wyjaśnia artystka.

Mazur przyznaje, że dobrze gra się jej tę nową rolę.

"Serial jest emitowany o 18.00, więc temat potraktowano dość łagodnie. Mimo to niełatwo wiarygodnie odegrać odmienne preferencje. Kaja jest menedżerem w firmie kosmetycznej. Lubi kobiety. Nie przeszkadza jej jednak adoracja mężczyzn. Żeby znaleźć drugą połówkę, trafia do serwisu Pierwsza miłość. I tu niespodzianka... Artur zakochuje się w niej" - opowiada gwiazda.

Co ciekawe związek z lesbijką może okazać się możliwy...

"Miłość to sfera życia, w której nie można niczego przewidzieć. Kaja jest kobietą bardzo konkretną, wie, czego chce zarówno w miłości, jak i w życiu. Artur z kolei jest bardzo zdeterminowany. Na wszystkie sposoby próbuje uwieść Kaję i rozkochać ją w sobie. Tak więc szansa zapewne jest - sama jestem ciekawa, jak się ta historia rozwinie" - kończy aktorka.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje