Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Para z dziesięcioletnim stażem

Lada moment minie 10 lat od chwili, gdy na planie sitcomu "Kasia i Tomek" po raz pierwszy spotkali się Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" i Jacek Lisowski z "Reguł gry". Żadne z nich nie przypuszczało wtedy nawet, jak bardzo udział w nowym serialu zmieni ich życie!Joanna Brodzik i Paweł Wilczak spotykali się na planie "Kasi i Tomka" przez półtora roku.  Widzowie zakochali się w ich postaciach i w nich samych niemal natychmiast po emisji pierwszych odcinków serialu. Joasia i Paweł z dnia na dzień stali się najpopularniejszymi gwiazdami w Polsce. Nikt jeszcze wtedy nie wiedział, że także poza planem coraz więcej czasu spędzają razem i że przyjaźń, która połączyła ich w pracy, przerodzi się w długotrwałe uczucie.

Reklama


Kiedy po raz pierwszy pojawili się razem na jednej z imprez, media od razu połączyły ich w parę. Ich wspólne zdjęcia obiegły łamy wszystkich gazet w kraju! Joanna i Paweł jednak przez wiele lat nie potwierdzili oficjalnie, że się kochają i chcą we dwoje iść przez życie. Paparazzi nie dawali im spokoju, chcąc za wszelką cenę udowodnić, że Paweł stracił dla Joanny głowę, że mieszkają ze sobą i żyją jak małżeństwo. Dopiero informacja o tym, że Asia jest w ciąży, sprawiła, że aktorka nie mogła już dłużej ukrywać związku z Wilczakiem.


- Miłość to poczucie bezpieczeństwa, pewność, że jestem z człowiekiem, z którym dzielę wspólne marzenia i obok którego chcę się zestarzeć - powiedziała Joanna Brodzik w wywiadzie, dodając:


- Dla jednych miłość to seks, dla innych szaleństwo poetyckich uniesień, a dla mnie chęć bycia z mężczyzną bez przerwy - wspólne poranki, popołudnia, noce. Wspólne życie!


Paweł Wilczak nie krył dumy, gdy na świecie pojawili się jego dwaj synowie - bliźniacy Jan i Franciszek. Przestał też ukrywać, że Joanna Brodzik jest najważniejszą kobietą w jego życiu.


W tym roku minie 10 lat od chwili, gdy Asia i Paweł zdecydowali się, że stworzą rodzinę. Wciąż łączy ich ogromne uczucie i przyjaźń. Choć nigdy nie zalegalizowali swojego związku, żyją jak małżeństwo. I bardzo się cieszą, że ich synowie wychowują się w domu pełnym miłości.


W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Joanny i Pawła z ostatniego dziesięciolecia - od początku ich związku do dziś.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje