Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 472
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Squid Game: Wyzwanie" od 22 listopada na platformie Netflix

Już w najbliższą środę, 22 listopada, na platformie Netflix zadebiutuje od dawna wyczekiwane reality show "Squid Game: Wyzwanie". Program inspirowany jest pierwszym sezonem głośnego koreańskiego serialu "Squid Game". Według producentów, ma to być największe reality show w historii telewizji.

"Squid Game: Wyzwanie" od 22 listopada na Netfliksie

W oczekiwaniu na drugi sezon serialu "Squid Game" Netfix przygotował dla fanów południowokoreańskiej produkcji nie lada gratkę. 22 listopada w ofercie platformy pojawi się reality show "Squid Game: Wyzwanie". W programie weźmie udział 456 graczy, którzy powalczą o nagrodę w wysokości 4,56 milionów dolarów.

Odpowiedzialna w Netfliksie za formaty telewizyjne Bela Bajaria zapowiada, że będzie to największe reality show w historii.

W reality show "Squid Game: Wyzwanie" weźmie udział 456 graczy, którzy powalczą o nagrodę w wysokości 4,56 mln dolarów. Rywalizując w zadaniach inspirowanych  oryginalnym serialem (i nie  tylko), podczas których gracze będą odpadać  jeden po drugim, uczestnicy  zweryfikują swoje strategie, sojusze oraz  siłę charakteru.

Reklama

Na platformie Netflix 22 listopada pojawi się pięć odcinków "Squid Game: Wyzwanie", kolejne cztery dostępne będą 29 listopada, a finał 6 grudnia.

"Squid Game": Fabuła serialu. Kiedy drugi sezon?

Serial "Squid Game" jest jednym z największych hitów Netflixa.

Oopowiada o losach 450 śmiałków, którzy borykają się z problemami finansowymi z tego powodu postanowili wziąć udział w grze, mającej zmienić ich życie. Bohaterowie zostają wywieziona na wyspę, by tam zawalczyć o nagrodę główną. Stawka jest ogromna - dzięki zwycięstwu wszelkie problemy uczestnika mogą bezpowrotnie zniknąć.

Drugi sezon widzowie platformy zobaczą pod koniec 2024 lub początku 2025 roku. Nowe odcinki mają być naturalną kontynuacją tego, co działo się w pierwszym sezonie.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy