Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 259
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singiel w Nowym Jorku": Neil Patrick Harris w gejowskiej scenie erotycznej

W serialu Netfliksa "Singiel w Nowym Jorku" Patrick Neil Harris po raz pierwszy w karierze wystąpił w homoseksualnej scenie erotycznej.

Neil Patrick Harris wcielił się w "Singlu w Nowym Jorku" w mieszkającego na Manhattanie Michaela, który od 17 lat prowadzi szczęśliwe życie u boku ukochanego mężczyzny. Kiedy jego mąż postanawia z dnia na dzień odejść, Michael nie tylko będzie musiał zmierzyć się z utratą ukochanej osoby, lecz także odnaleźć się w sytuacji samotnego geja przed 50-tką w Nowym Jorku.

Obok Neila Patricka Harrisa na ekranie zobaczymy także Tuca Watkinsa ("Chłopcy z paczki"). Tishę Campbell ("Martin"), Emersona Brooksa ("Ostatni okręt"), Brooksa Ashmanskasa ("Ptak dobrego Boga") oraz Marcię Gay Harden ("The Morning Show").

Reklama

Twórcami serialu są Darren Star ("Emily w Paryżu""Seks w wielkim mieście") oraz Jeffrey Richman ("Współczesna rodzina"). 

"Singiel w Nowym Jorku" składać będzie się z ośmiu 30-minutowych odcinków. Serial trafił do oferty Netfliksa 29 lipca.

Neil Patrick Harris: Pierwsza w karierze gejowska scena erotyczna

W serialu "Singiel w Nowym Jorku" Harris, zadeklarowany gej, zagrał w pierwszej karierze homoerotycznej scenie erotycznej. Partnerował mu w niej Gilles Marini.

"Nakręciliśmy tę scenę i między ujęciami [Giles] powiedział: 'To prawda. To prawda, co mówią'. A ja na to: 'A co mówią?'. A on: 'Słyszałem, że pocałunek z mężczyzną jest lepszy niż z kobietą i teraz już wiem. To prawda, co mówią' . Nogi się pode mną ugięły: "Dzięki bogu'!" - Harris wspominał rozmowę z Marinim.

Aktor ujawnił również, że kiedy jego bohater zamieszcza na aplikacji randkowej Grindr zdjęcia swoich części intymnych, rozważano wykorzystanie obrazu sztucznego penisa.  

"Powiedziałem: 'Dlaczego nie znajdziemy dobrego zdjęcia, które ktoś umieścił online?'" - opowiada Harris, przyznając, że największym problemem był wybór rozmiaru penisa. "Potrzebowaliśmy czegoś normalnego, średni rozmiar. W scenie, która następuje tuż po tym, facet mówi, że [ten penis] jest piękny. Musiał więc być także ładniutki. To był bardzo trudny wybór"" - opowiedział Harris w podcaście Just for Variety.

Aktor dodał jednak, że nie miał problemów z pojawieniem się nago przed kamerą. "Czuję się o wiele bardziej komfortowo z moim ciałem teraz niż, powiedzmy, pięć lat temu" - zaznaczył Harris.

Neil Patrick Harris: Nie kryje homoseksualnej orientacji

Neil Patrick Harris zyskał popularność rolą kawalera-kobieciarza w serialu "Jak poznałem waszą matkę".

Zdaniem Harrisa, który nie kryje swojej homoseksualnej orientacji, aktorzy powinni być zatrudniani na podstawie ich umiejętności zawodowych, a nie orientacji seksualnej. "Myślę, że jest coś seksownego w zatrudnianiu heteroseksualnych aktorów do roli gejów - jeśli są w stanie sporo włożyć w swoją rolę. W świecie, w którym żyjemy, nie możemy wymagać od reżyserów, żeby zatrudniali aktorów, patrząc na ich orientację seksualną. Nie im oceniać, kto jest wystarczającym gejem do roli" - stwierdził aktor w wywiadzie dla "The Times".

"Przez dziewięć lat grałem postać, w której nie było niczego ze mnie. Bez dwóch zdań przy obsadzaniu ról, patrzyłbym na to, kto jest najlepszym aktorem" - dodał Harris, wspominając swoją rolę w "Jak poznałem waszą matkę".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama