Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7.6
Dobry
Ocen: 978
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przebojowa polska komedia wraca z trzecim sezonem. Widzowie pokochali ją od razu

Jan Paweł zmierza na królewski dwór, Aniela otwiera szkołę dla chłopów, a Jakub najprawdopodobniej kombinuje. Co przyniesie widzom wyczekiwany trzeci sezon "1670"?

"1670": co wydarzy się w trzecim sezonie?

W 2026 roku na Netflix powróci najsłynniejszy Jan Paweł w historii Polski. Najnowsza odsłona przygód Adamczewskich zabierze widzów na dwór królewski i w sam środek zapoczątkowanych w drugiej serii rodzinnych konfliktów. Z kolei Aniela rozpocznie rewolucję i otworzy... szkołę dla chłopów. Wiele będzie też działo się u Jakuba, który nadal kłóci się z ojcem.

"W trzecim sezonie 1670, w efekcie dożynkowych wydarzeń, głowa rodziny Adamczewskich mierzy się z prawdą o swojej tożsamości. Pragnie udowodnić przed sobą, ale przede wszystkim przed narodem, że jest prawdziwym homo sarmatus. Walka o odzyskanie statusu prowadzi go na królewski dwór, gdzie przygląda się kulisom wielkiej polityki. Świat, jaki znał Jan Paweł, zaczyna chwiać się w posadach i nawet w Adamczysze nie jest mu dane cieszyć się sielanką pańszczyzny" - czytamy w oficjalnym opisie.

Reklama

"1670": przebojowa polska komedia wraca w tym roku

Zdjęcia do trzeciej serii o rodzinie Adamczewskich zakończono w listopadzie 2025 roku. W przebojowej polskiej komedii powrócą Bartłomiej Topa, Katarzyna Herman, Martyna Byczkowska, Michał Sikorski, Filip Zaręba, Andrzej Kłak, Dobromir Dymecki, Kirył Pietruczuk, Jędrzej Hycnar.

"Zapewne się powtórzę, ale drugi sezon "1670", bez żadnej przesady, można określić słowami mocniej, bardziej, szybciej, lepiej, więcej" - pisaliśmy w recenzji drugiego sezonu polskiego przeboju. Jaka okaże się trzecia seria? Przekonamy się 2026 roku.

Zobacz też: Hit Netfliksa przyniósł mu sławę i uwielbienie widzów. "Duża doza ryzyka"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama