Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9898
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szok! Narzeczona senatora w nagiej sesji!

Niebawem związek Moniki Zięby (Sylwia Gliwa) i senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk) pogrąży się w kryzysie. Wszystko przez to, że narzeczona polityka weźmie udział w rozbieranej sesji!


Reklama

Gdy tylko Monika dostanie propozycję wzięcia udziału w kampanii reklamowej, co nastąpi w 1804. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 14 października), Damian natychmiast zgłosi swój sprzeciw. Co więcej, kategorycznie zakaże Ziębównie występu w sesji!

- Nie przystoi, aby partnerka senatora zajmowała się takimi rzeczami! - oceni Cieślik.

Odezwie się w niej feministka

Tyle że wizja zaistnienia w show-biznesie rozpali wyobraźnię Moniki.

- Zagram! - stanowczo oświadczy feministka. - Mam przecież prawo do samorealizacji i nie muszę pytać nikogo o pozwolenie!

Żeby było jeszcze zabawniej, Monika nie powie senatorowi całej prawdy. Poinformuje go, że ma reklamować odzież dobrej marki, choć od początku doskonale będzie wiedziała, że w grę wchodzi kampania firmy produkującej ekskluzywną bieliznę.

W przekonaniu Damiana do zmiany nastawienia do udziału Moniki w reklamie pomogą jej Żaneta (Anna Guzik) i Ewa (Ewa Gawryluk). Nawet Maria (Bożena Dykiel) będzie na tak.

- Monika poczuje się spełniona i doceniona, co na pewno odbije się korzystnie na jej nastroju - wyjaśni Cieślikowi pani Ziębowa. - Poza tym gdy stanie się rozpoznawalna, skorzystasz i ty! Jak dotąd, nie zyskałeś rozgłosu, choć robisz tyle dobrego dla ludzi.

W skąpych majteczkach

Tuż przed sesją, do której dojdzie w 1809. odcinku (emisja we wtorek 22 października), reżyser (Adam Młynarczyk) oznajmi Monice, że ma pozować jedynie w skąpych majteczkach. Ziębówna zdębieje.

Reżyserowi uda się jednak przekonać ją, że właśnie ktoś taki jak ona, ktoś z wielką klasą i stylem, pomoże uświadomić innym kobietom, że da się być seksowną, nie tracąc dobrego smaku.

Po zobaczeniu pierwszych zdjęć modelka przyzna, że wygląda na nich naprawdę oszałamiająco i grzecznie wróci do pracy... W tym miejscu na usta ciśnie się pytanie, jak na sesję zareagują narzeczony i rodzina?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z rozbieranej sesji Moniki Zięby.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Waldemar Błaszyk | Sylwia Gliwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje