Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nagłe uczucie

Z prawdziwą miłością tak już jest, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Przekonała się o tym Agnieszka Olszewska - piękna i inteligentna pani adwokat z "Na Wspólnej". Po wielu latach samotnego życia, zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu i rozczarowaniach po nieudanych związkach, los nareszcie się do niej uśmiechnął. Agnieszka spotkała wspaniałego mężczyznę, dla którego gotowa jest stracić głowę. A co najważniejsze, on dla niej również!

Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) dała poznać się widzom serialu "Na Wspólnej" jako bardzo silna kobieta po przejściach. Choć z alkoholizmu się wyleczyła, to nadal uczęszcza na spotkania grupy terapeutycznej i pomaga tym, którzy borykają się ze znanymi jej problemami.

Reklama

Tak też poznała Romana Hoffera (Waldemar Obłoza) i zaprzyjaźniła się z mieszkańcami ulicy Wspólnej, a najbardziej z Weroniką Wilk (Renata Dancewicz). Jej męża, Adama (Zygmunt Stryj), znała już wcześniej, ze swojej trudnej i zagmatwanej przeszłości. Była w związku z jego przyjacielem - Krzysztofem Zielskim. Mało brakowało, a kłamstwa, jakie ciągnęły się za Olszewską z tamtych czasów, uniemożliwiłyby małżeństwo Weroniki i Adama.

Na szczęście Agnieszka znalazła w sobie tyle siły, by wyznać przyjaciółce prawdę o sobie i raz na zawsze uporządkować sprawy z przeszłości. Po tych trudnych doświadczeniach, do których należałoby również zaliczyć poważny kryzys emocjonalny, a nawet próbę samobójstwa, Agnieszka zaczęła żyć na nowo?

Mimo to, los nadal nie szczędził jej pomyłek w dobieraniu kandydatów do lokowania swoich uczuć. Do momentu, aż spotkała na swojej drodze Rafała Sobczaka (Lech Mackiewicz) - nauczyciela gry na skrzypcach w szkole muzycznej, do której uczęszczała Tamara. Już podczas ich pierwszego spotkania wyraźnie zaiskrzyło, dlatego nietrudno było przewidzieć, co będzie dalej. Rafał zobaczył w Agnieszce wszystko to, co jego zdaniem powinna mieć kobieta idealna - urodę, charakter i intelekt. Zaczął przynosić jej kwiaty, zaprosił do filharmonii i jak każdy zakochany po uszy facet, gotów jest przychylić jej kawałek nieba i zdjąć gwiazdkę. Agnieszka również poczuła, że Rafał jest właśnie tym mężczyzną, na którego tak długo czekała i którego być może wreszcie wyczekała?

"Uczucie przyszło nagle, niespodziewanie i jak za dotknięciem magicznej różdżki odmieniło życie tych dwojga. Tak jak w prawdziwym życiu. Chcemy zwrócić uwagę widzów na to, że każdy czas i każdy wiek jest dobry, by poddać się magii prawdziwej miłości" - mówi producentka serialu. - "Uczucie, jakie połączyło Agnieszkę i Rafała z odcinka na odcinek będzie coraz bardziej odważne i trwalsze. Nie zabraknie jednak komplikacji i problemów, które wywoła zaborcza matka Sobczaka" - dodaje.

Czy Rafał będzie w stanie zawalczyć o Agnieszkę nawet ze swoją matką (Hanna Stankówna)? Ekscentryczna pani Ludwika nie zawaha się użyć największej broni, jaką posiada matka względem własnego dziecka - gry na jego sumieniu. Na ile skutecznie? Przekonamy się o tym, oglądając kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama