Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10303
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zabójstwo, uprowadzenie i miłosne zawirowania

Po wakacyjnym sezonie premierowych odcinków „Na Wspólnej” twórcy serialu nie zwalniają tempa. Tajemnicze zabójstwo w nowym domu Basi i Smolnego, zdrada Kingi oraz niepokojące zniknięcie Oli Zimińskiej – to tylko niektóre, jesienne losy bohaterów „Na Wspólnej”.


Reklama

U Michała i Kingi Brzozowskich zapowiadają się naprawdę ciężkie chwile. Mimo kolejnej ceremonii ślubnej, ich związek znajdzie się w kryzysie. Kindze nie uda się pokonać swojej słabości do Iwa. Sytuacja u Brzozowskich będzie na tyle poważna, że Michał zagrozi żonie rozwodem! Czy będzie to tylko straszak, czy może cierpliwość Brzozowskiego już na dobre się wyczerpała

Policja zacznie bacznie przyglądać się Basi i Smolnemu. W fundamentach ich nowego domu robotnicy znajdą zwłoki!  Szybko wyjdzie na jaw, że to ciało wykonawcy inwestycji, z którym Krzysztof miał zatarg. Śledztwo nie pozostawi żadnych wątpliwości - doszło do zabójstwa. Smolny znajdzie się w kręgu podejrzanych... Czy słusznie?

Miłosna sielankę Elżbiety i Igora przerwie poważny wypadek Jakuba Marcinka. Kochanka Igora będzie się obwiniać za to, co spotkało jej męża. Czy wyrzuty sumienia skłonią ją do porzucenia Igora?

Chwile grozy przeżyje rodzina Zimińskich. Wyjazd  Oli z nowo poznanym mężczyzną sprawi, że Danka i Marek całkowicie stracą kontakt z córką. Adres w Berlinie pod którym powinna przebywać Zimińska okaże się fałszywy. Ola znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy wyjdzie z niego bez szwanku?

Nowy sezon przyniesie wiele zmian w życiu Weroniki i jej bliskich. Roztocki podejmie się prowadzenia bardzo trudnej sprawy, w którą zamieszany jest znany prokurator. Komuś będzie zależało na tym, by prawda, którą odkryje Adam, nie wyszła na jaw. Na dodatek rodzinę Roztockich dotknie poważna choroba, która będzie miała dramatyczny finał...


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje