Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10211
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Z rozpaczy Marta pójdzie w seks i alkohol?

W najnowszym, 13. już sezonie “Na Wspólnej", Marta (Joanna Jabłczyńska) znajdzie się na życiowym zakręcie. Powód? Niemożność pogodzenia się ze zdradą Pawła (Rafał Cieszyński), i rozstaniem z wiarołomnym ukochanym, do którego doszło w wiosennej serii.


Marta Konarska nawet w najczarniejszych snach nie przewidziała, jaką traumę i wstrząs przeżyje w wyniku przyłapania swojego narzeczonego Pawła Wolińskiego na czułych pocałunkach z jego współpracowniczką Kają (Agnieszka Kawiorska).

Rozstanie za skok w bok

Reklama

Przypomnijmy, że nastąpiło to w 1920. odcinku “Na Wspólnej". Po powrocie ze służbowego rautu na ranczo Konarska nie została ukochanego w domu. Wtedy skierowała swoje kroki do stajni i zobaczyła coś, co na zawsze pragnęłaby wymazać z pamięci: Paweł czule obejmował Kaję i namiętnie ją całował. Mimo że potem przepraszał Martę i błagał o przebaczenie, ona okazała się nieugięta i nieprzejednana: definitywnie zażądała rozstania!

Konarska łudziła się, że gdy tylko pozbędzie się z oczu wiarołomnego Wolińskiego, szybko zapomni o tym, jak dotkliwie ją zranił i zawiódł. Niestety, nie będzie to wcale takie proste, jakby sobie tego życzyła. Dziennikarka przekona się na własnej skórze, że rana, jaką zadał jej eksnarzeczony, jest bardzo głęboka. Potrzebuje naprawdę sporo czasu, by mogła otrząsnąć się ze zdrady, jakiej doświadczyła.

Namiętny finał imprezy

Zanim to nastąpi, będzie się uciekać do najbardziej irracjonalnych zachowań, o jakie sama nigdy wcześniej siebie nie podejrzewała. Przykłady? Udział w suto zakrapianych imprezach, seks z przypadkowymi mężczyznami takimi jak Szymon Załuski (Grzegorz Woś) w stanie upojenia alkoholem...

Jak nisko musi upaść Konarska, by otrząsnąć się z tego, co zrobił jej Paweł?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z powrotu Marty do domu po szalonej imprezie. Jej finał zaskoczy samą Konarską...


Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje