Reklama

"Na Wspólnej": Sylwia Gliwa topless na plaży! Aktorka opala się z nagim biustem

Sylwia Gliwa publikuje w sieci kolejne kadry ze swoich francuskich wakacji. Na swoim instagramowym profilu, który jest obserwowany przez ponad 20 tysięcy osób, ostatnio pochwaliła się zdjęciami z plaży. Migawka aparatu „przyłapała” gwiazdę, gdy opalała się topless. Zażywając kąpieli słonecznej, aktorka „Na Wspólnej” oddawała się pochłaniającej lekturze.

Sylwia Gliwa w "Na Wspólnej" i "Ranczu"

Sylwia Gliwa, która kształciła się aktorsko w warszawskiej Akademii Teatralnej oraz w Lee Strasberg Studio w Nowym Jorku, największą rozpoznawalność zyskała jako serialowa Monika Zięba z "Na Wspólnej". W późniejszych latach telewidzowie mogli oglądać ją również w innych popularnych serialach, jak choćby "Ranczo"czy "Klan".

43-letnia aktorka, która na co dzień występuje na deskach teatru, obecnie odpoczywa od zawodowych obowiązków. Wybrała się na zagraniczny urlop, czym nie omieszkała pochwalić się w sieci. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wyjechała na południe Francji. Sylwia Gliwa swoje wakacje spędza aktywnie. Podczas pobytu za granicą chce jak najlepiej poznać obcą kulturę, zwiedzając muzea i oglądając tamtejsze zabytki. Aktorka znajduje jednak również czas na beztroskie leniuchowanie.

Reklama

Sylwia Gliwa bez biustonosza

Na najnowszej fotce, która trafiła na Instagram Gliwy, aktorka pozuje topless, oddając się pochłaniającej lekturze. Fani docenili taki sposób promowania czytelnictwa, zasypując ją komplementami.

Obserwatorzy przyjęli udostępnione przez 43-latkę kadry z ogromnym entuzjazmem. Nie szczędzili jej komplementów, a także docenili fakt, że piękna aktorka promuje czytelnictwo.

"Piękna!", "Mega!", "Cudownie", "Czytelnictwo jest bardzo ekscytujące" - piszą zachwyceni internauci.


Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje