Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Senator oskarżony o próbę gwałtu!

Senator Damian Cieślik (Waldemar Błaszczyk) bardzo szybko i bardzo gorzko pożałuje tego, że nie posłuchał Żanety (Anna Guzik) i zatrudnił Zosię (Justyna Schneider). Czy nowa asystentka zdoła zniszczyć jego polityczną karierę?


Reklama


Ujawniamy, że w 1906. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek 24 kwietnia) działająca na zlecenie Krupskiego (Maciej Wilewski) Zosia podstępem zmusi Cieślika, by zabrał ją na kongres ekologów.  Już w drodze do Wrocławia zacznie go wyraźnie kokietować. A wieczorem zadzwoni do senatora i poprosi, żeby przyszedł do jej pokoju, bo ma zepsutą suszarkę do włosów. Przyjmie gościa mocno roznegliżowana. Pewna tego, że się jej nie oprze, zrzuci z siebie szlafrok. Stanie przed Damianem... całkiem naga.

Jaka będzie reakcja senatora? Cieślik spokojnie podniesie szlafrok z podłogi, wręczy go zaskoczonej kobiecie, po czym wyjdzie z jej pokoju...

Po tej akcji parlamentarzysta poinformuje Żanetę oraz Monikę (Sylwia Gliwa), że na wyjeździe Lipska dała plamę, więc ma zamiar ją zwolnić. Nie powie jednak, że chciała go uwieść.

A Zosia na wieść o tym, że musi znaleźć sobie inną pracę, zacznie zdzierać z siebie ubranie i demolować biuro senatora. Zszokowany Damian spróbuje ją powstrzymać. Lecz Lipska podrapie go paznokciami po twarzy i - krzycząc - wybiegnie na podwórze. A kiedy nadchodzące właśnie Żaneta i Maria (Bożena Dykiel) zapytają, co się stało, Zosia skłamie, że Cieślik próbował ją zgwałcić...

Czy to będzie początek końca politycznej kariery senatora Damiana Cieślika?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje