Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10206
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Seks w toalecie, czyli Kinga brnie w romans z Iwem!

Po powrocie z podróży poślubnej Kinga (Ilona Wrońska) pójdzie na całość z Iwem (Jakub Wieczorek). Michał (Robert Kudelski) tylko cudem nie przyłapie ich na uprawianiu seksu!

Dzień po ślubie Kinga będzie unikała bliższego kontaktu z Michałem. W końcu wymyśli, że koniecznie musi pójść do pracy. Zawiedziony Brzozowski odniesie się do tego ze zrozumieniem. Za to szef Brzozowskiej będzie mocno zaskoczony jej niespodziewanym pojawieniem się w biurze. Na powitanie zacznie lamentować, że ma urwanie głowy, odkąd Kmiecik się zwolnił, a Kinga poszła na urlop z okazji ślubu.

Reklama

- A może tobie uda się przekonać Iwa do powrotu? - zapyta dyrektor.

Jak najdalej od pokusy

Po zastanowieniu Brzozowska zadzwoni do Kmiecika, ale szybko się rozłączy. Rozemocjonowana wróci do domu i ubłaga Michała, aby natychmiast gdzieś wyjechali. Brzozowski nie zaprotestuje. Gdy będą się pakowali, Kmiecik zadzwoni do Kingi z zapytaniem, dlaczego do niego telefonowała. Ona na poczekaniu zmyśli, że czegoś szukała w pracy, po czym zakończy połączenie.

Zdrada na bankiecie

Po powrocie z podróży poślubnej - w 2120. odcinku “Na Wspólnej" - Kinga dostanie zaproszenie na firmowy bankiet. Michał zaoferuje, że z nią pójdzie. Na imprezie pojawi się też Iwo, który cały czas będzie kręcił się koło Brzozowskich. W końcu Kinga postanowi się z nim rozmówić. Uda się za nim do toalety i zażąda, aby odczepił się od niej i jej męża. W odpowiedzi Iwo weźmie ją w ramiona i zacznie namiętnie całować. Kinga podda się jego namiętnym pieszczotom...

Tymczasem zaniepokojony zniknięciem żony Michał zacznie jej szukać. Zagadnięty przez szefa Kingi zrezygnuje ze swojego zamiaru. Po chwili Kinga wróci i porwie męża do tańca. Kmiecik będzie przyglądał się im z oddali...

Romans rozkwitnie

Choć Kingę dopadną wyrzuty sumienia, nie będzie umiała zrezygnować z kochanka. Ich romans rozkwitnie. Iwo oczywiście wróci do firmy. Brzozowska będzie unikać Michała, kompletnie nie wiedząc, co dalej z ich małżeństwem. Tkwiąc w rozterce, przyzna się do romansu swojej najlepszej przyjaciółce Basi (Grażyna Wolszczak). Ta - wstrząśnięta sytuacją - spróbuje ściągnąć zakochaną do nieprzytomności Kingę na ziemię. Będzie namawiać ją do zerwania znajomości z Iwem.

Czy Brzozowska posłucha jej szczerych rad? Choćby dla dobra małego Ignasia (Bartek Kaszuba)? I czy Michał pozna brutalną prawdę o zdradzie żony?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje