Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10759
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Seks, imprezy i zabawa w dorosłe życie, czyli co słychać w mieszkaniu studentów

Sandra, Norbert, Bruno, Michel, Eliza i jarek to ekipa, która od tego sezonu nie pozwala widzom na nudę. Co wydarzy się w wątku studentów? Kto trafi za kratki, a kto przeżywać będzie wielkie miłosne rozczarowanie? Sprawdźcie!


Reklama


Eliza i Jarek rozstaną się?

Sielanka u Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojciech Rotowski) nie potrwa długo. Po problemach z ojcem dziewczyny, przyjdzie czas na zmierzenie się z prozą życia i problemami dorosłości. Dość przyziemnymi, bo młodym zaczną przeszkadzać prozaiczne rzeczy: niepozmywane naczynia, niezapłacone na czas rachunki, bałagan w pokoju, itp.

Kłótnie Berga i jego dziewczyny będą coraz częstsze, do tego stopnia, że para pomyśli o rozstaniu. Czyżby na Elizkę ostrzył sobie pazury już jakiś inny domownik? Sprawdźcie!

Bruno nie będzie już samotny

Bruno, do tej pory najmniej znany widzom ze wszystkich studentów, w końcu pokaże na co go stać. Jak dotąd wygadany i elokwentny, zmieni się nie do poznania. A wszystko przez dziewczynę, która zrobi na nim tak wielkie wrażenie, że dosłownie odejmie mu mowę!

- Bruno jest takim kumplem, który służy dobrą radą, pomaga, ma duży dystans do siebie i lubi z zabawić się z całą załogą, a w momencie, kiedy pojawia się dziewczyna, cały jest sparaliżowany i ma problem z wykrztuszeniem jakiegokolwiek słowa - zdradza Dawid Czupryński.

Co z tego wyniknie? Czy do mieszkania studentów wprowadzi się kolejna osoba? Czas pokaże...

Norbert wyląduje za kratkami?

Przypomnijmy, że Norbert (w tej roli Michał Malinowski) aby pocieszyć się po definitywnej utracie szansy u Sandry (Michalina Robakiewicz) wypił kilka drinków i... uprawiał przygodny seks z nowo poznaną na imprezie dziewczyną.

Gabi, bo tak miała na imię namiętna kochanka, okazała się być jego niepełnoletnią uczennicą, a na dodatek zadurzyła się w nim i nie daje się łatwo zbyć...

Norbert robi wszystko, żeby zniechęcić do siebie licealistkę. Mimo to Gabi jest nim nadal zachwycona. Jarek wpada na pomysł i każe Norbertowi zaprosić ją do domu - zakochana dziewczyna ma zobaczyć jak wygląda codzienność ze starszym mężczyzną i jego kumplami... Czy to pomoże ostudzić jej zapał?

Wiadomo przecież, że Gabi pochwaliła się swoimi podbojami przyjaciółce, czy prawda o seksie nauczyciela i uczennicy ujrzy światło dzienne? Czy Norbert wyleci ze szkoły i... trafi za kratki? Odrzucenie boli, a zemsta bywa słodka. Wszystko wyjaśni się już niebawem!

Sandra i Misza... znów przed ołtarzem!

Najpierw ślub, potem... zaręczyny? Tak! Sandra i Michel (Mariusz Ochociński) są już co prawda małżeństwem, choć fikcyjnym, między nimi coraz bardziej iskrzy. Po siarczystej kłótni, seksie na zgodę i pierwszych oświadczynach, przyjdzie czas na oficjalne zaręczyny.

Michel zaprosi ukochaną na wycieczkę nad rzekę. Wcześniej zaopatrzy się w pierścionek i zadba o romantyczną atmosferę: śliczny koc, kosz piknikowy z przysmakami...

W takich okolicznościach Białorusin padnie na kolano i poprosi Sandrę o rękę. Zdradzamy, że zamiast na sali sądowej, para spotka się... przed ołtarzem!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje