Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Piersi Renaty Dancewicz zostały okrzyknięte najpiękniejszym biustem w Polsce!

Renata Dancewicz, czyli Weronika z "Na Wspólnej", swoją pierwszą dużą rolę zagrała... bez ubrania. Piękne ciało, które pokazała w pełnej krasie w "Diabelskiej edukacji", otworzyło jej drzwi do kariery, ale - jak się okazało - nie było jej jedynym atutem.

Przyjmując w 1994 roku propozycję zagrania w telewizyjnym filmie "Diabelska edukacja" Janusza Majewskiego, 25-letnia wtedy Renata Dancewicz miała już na swoim koncie kilka niewielkich rólek. Wiele ryzykowała podejmując się występu w śmiałych scenach erotycznych... Wiedziała, że po kontrowersyjnej kreacji albo dostanie kolejne role, albo nie zagra już w życiu niczego. Na szczęście piękne ciało nie okazało się jej jedynym atutem, choć to właśnie na nie zwrócili szczególną uwagę widzowie i reżyserzy kolejnych filmów z udziałem.

Reklama

- Jeśli wymaga tego rola, a ja chcę ją zagrać, jestem w stanie rozebrać się do rosołu - wyznała kiedyś Renata Dancewicz w jednym z wywiadów. 

- Uważam, że jest to mój obowiązek jako aktorki... To, co dzieje się przed kamerą, tak naprawdę nie ma nic wspólnego z erotyką. Jest to ciężka praca. Trudno przecież wprawić się w stan erotyczny, kiedy operator robi uwagi, żeby położyć się inaczej, bo na ciele robią się zmarszczki, albo że udo źle wygląda - powiedziała.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje