Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10053
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Marta i Olaf wylądują w łóżku!

Pierwszy pocałunek, pierwszy wspólny prysznic i pierwszy seks - oto, co czeka Martę (Joanna Jabłczyńska) i jej trenera Olafa (Maciej Brzoska)! Poznaj szczegóły!Reklama

Ujawniamy, że w 2038. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 23 marca w TVN) podczas treningu Marta dostanie od jednej z dziewczyn ostrą reprymendę za to, że nie dba o sprzęt do ćwiczeń. Co więcej: Patrycja zarzuci jej, że okręciła sobie trenera wokół palca.

Protegowana trenera?

Prosto w twarz rzuci Marcie oskarżenie, że została wybrana do reprezentacji tylko dlatego, że podoba się Olafowi, a nie ze względu na swoje umiejętności. Wzburzona Konarska opuści halę przed końcem treningu. Oznajmi Olafowi, że nie chce być uważana za jego protegowaną.

Jeszcze w tym samym odcinku Olaf przyjdzie do Marty.

- Patrycja coraz częściej traci panowanie nad sobą, bo nie może pogodzić się z faktem, że doszła już do szczytu swoich możliwości - wyjaśni logicznie trener. - Na ostatnich zawodach wdała się nawet w pyskówkę z sędzią. Dlatego właśnie została odsunięta.

Szczere zwierzenia

Olaf zapewni Martę, że bardzo mu zależy, żeby to właśnie ona zajęła miejsce Patrycji. Na pełne podejrzeń pytania odpowie Konarskiej, że troszczy się o nią, bo sam także otrzymał pomoc, będąc w podobnej co ona sytuacji. Szczerze opowie jej o swoim życiu. Okaże się, że jako nastolatek był niezłym łobuzem. Nie trafił do więzienia tylko dlatego, że jego wuefista ostro wziął się za niego i nauczył go, że można rozładować energię, uprawiając sport.

Pierwszy pocałunek i... przeprosiny

Po tych wyznaniach Olaf i Marta niespodziewanie zaczną się całować. Chwilę później oboje bardzo zakłopotani przeproszą się nawzajem. Marta dostanie telefon od Ksawerego (Maciej Poppe). Kiedy będzie rozmawiała z synkiem, Olaf dyskretnie wyjdzie z jej mieszkania.

 Tymczasem w  2039. odcinku "Na Wspólnej" (emisja 24 marca w TVN) Olaf zadzwoni do Marty. Powód? Chce odwołać indywidualny trening i umówi się z nią dopiero na ćwiczenia w hali. Konarska będzie zaskoczona, a jednocześnie zaintrygowana zachowaniem trenera.

Przed treningiem poprosi Olafa o chwilę rozmowy.

- Próbujesz mnie zbyć? - zapyta.

- Przepraszam - usłyszy w odpowiedzi. - Owszem, moje zachowanie ma związek z wczorajszym zdarzeniem u ciebie w domu. Nie powinniśmy się całować. W tej sytuacji musimy zrezygnować z indywidualnych treningów.

Pierwszy wspólny prysznic

Marta będzie bardzo zawiedziona po tej rozmowie. Na domiar złego Patrycja podczas treningu znów zacznie jej dokuczać. Konarska nie będzie miała ochoty słuchać zaczepek i oddali się. A Patrycja, wściekła że została zignorowana, wymierzy jej mocny cios w twarz. Marta upadnie zalana krwią. Olaf natychmiast przybiegnie jej z pomocą. Wyprosi Patrycję z sali treningowej i każe jej się więcej nie pokazywać.

Po treningu Olaf i Marta spotkają się w szatni. Po chwili rozmowy Olaf weźmie Martę w ramiona i zacznie namiętnie całować. Marta nie oprze się jego pocałunkom. Chwilę później wezmą wspólny prysznic...

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje