Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10127
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ewa nie jest gotowa na seks

Między Ewą (Ewa Gawryluk) a Arturem (Janusz Chabior) dojdzie w końcu do namiętnego pocałunku, lecz Hofferowa przerwie pieszczoty...


Reklama


Zdradzamy, że w 1944. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 30 września) Ewa zwierzy się Żanecie (Anna Guzik), że Artur dał jej do zrozumienia, że chciałby z nią być.  Przyzna, że bardzo go lubi, ale nie jest do końca pewna, czy chce tego związku. Mimo to, po wizycie u przyjaciółki, zadzwoni do Kwiatkowskiego i zaproponuje mu, żeby wpadł do niej z wizytą. Artur przyjmie zaproszenie z niekłamaną radością i po południu zjawi się u Ewy.

- Choć przyzwyczaiłem się do życia w pojedynkę, to ty znowu wyprowadziłaś mnie z tego stanu wewnętrznej równowagi - wyzna Kwiatkowski. - Dzięki tobie zapragnąłem dzielić swoje radości i troski z drugą osobą.

Jego wypowiedź zakłócą niedwuznacznie brzmiące pojękiwania dochodzące z mieszkania, w którym mieszka Radek (Piotr Michalski). Dlatego Artur i Ewa postanowią pójść na spacer. Wrócą wieczorem. Tuż za progiem zaczną się namiętnie całować. Jednak po chwili Hofferowa przerwie pieszczoty.

- To wszystko dzieje się za szybko - stwierdzi Ewa.

- Jestem gotów czekać tak długo, jak tylko zechcesz - zapewni Artur.

Wychodząc Kwiatkowski zaznaczy jednak, że będzie go to kosztowało wiele samozaparcia.

Tymczasem chwilę po wyjściu Artura ktoś zapuka do drzwi. Ewa otworzy z uśmiechem, przekonana, że to Kwiatkowski. Zrzednie jej mina, kiedy na progu zobaczy podpitego sąsiada, który poprosi ją o pożyczenie korkociągu...

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje