Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8422
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Dlaczego Joanna odmawia Bogdanowi seksu?

​Małżeństwo Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) zawiśnie na włosku. Powód? Nie dość, że Bergowa odmówi mężowi wyjazdu do Rzymu, to jeszcze przestanie uprawiać z nim seks! Poznaj szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że w 2086. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 17 czerwca o godz. 20.15 w TVN) Bogdan oznajmi żonie, że dostał podwyżkę.

- Z tej okazji chcę cię zabrać na tygodniową wycieczkę do Rzymu - zaproponuje przeszczęśliwy.

A pani weterynarz - zamiast się ucieszyć - powie, że w najbliższym czasie nie będzie mogła nigdzie wyjechać, bo ma... mnóstwo pracy.

Podczas rodzinnej kolacji u Ziębów Bogdan z żalem stwierdzi, że praca Joanny pokrzyżowała im plany wyjazdu do Włoch. Maria (Bożena Dykiel) uzna, że synowa absolutnie nie powinna rezygnować z urlopu. Oboje z Bogdanem są przecież młodzi i powinni korzystać z życia.

Joanna nie skomentuje tego. Widać będzie, że nie czuje się najlepiej... A wieczorem po raz kolejny odrzuci amory męża w sypialni. Bogdan przypomni jej, że nie kochali się już od wielu dni.

- Jestem zmęczona i boli mnie głowa - wyjaśni Joanna.

W tym samym odcinku Bergowa odbierze z przychodni wyniki swoich badań, po czym zacznie je przeglądać z wielkim przejęciem.

Co dolega Joannie? I dlaczego nie jest szczera z mężem? A może nie chce czegoś zapeszyć?

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje