Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Cieślak nie chce się rozbierać przed kamerą i na scenie...

Anna Cieślak, czyli Joanna Budzyńska z „Na Wspólnej”, od kilku lat odrzuca propozycje udziału w śmiałych sesjach zdjęciowych, które kierują do niej szefowie magazynów dla mężczyzn. Nie jest też zwolenniczką nagości na ekranie... - Ja intymność zachowuję dla siebie i bliskiej osoby – mówi.

- Pewnych granic nie przekroczę! - twierdzi Anna Cieślak, pytana, czy zgodziłaby się paradować bez ubrania przed kamerą lub po scenie, jeśli wymagałaby tego rola.

Reklama

Aktorka uważa, że prawdziwą sztuką nie jest rozebranie się do rosołu, ale wiarygodne zagranie w tzw. rozbieranych scenach bez odsłaniania całego ciała.

- Można to osiągnąć poprzez odpowiednie ustawienie świateł, zbliżenie na detale: na oko, wyraz twarzy. Nagość, jeżeli już musi być, to tylko subtelna i uzasadniona - powiedziała w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Anna Cieślak przyznaje, że co pewien czas dostaje propozycje udziału w sesjach zdjęciowych dla magazynów słynących z pokazywania na swych łamach piękna kobiecego ciała w całej krasie. Odrzuca tego typu oferty, tłumacząc, że pozowanie nago nie jest jej do niczego potrzebne.

- Jeśli ktoś ma ochotę na rozbieranie się, proszę bardzo. Ja takiej potrzeby nie mam. Nawet, jeśli wiązałoby się to z dużymi pieniędzmi. Mogę sobie na to pozwolić, bo jestem niezależna, nie mam kredytów, nie muszę się zastanawiać, co zrobić, żeby sobie poradzić - mówi.

Anna Cieślak zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli wzięłaby udział w jakimś bardzo odważnym projekcie, zrobiłaby przykrość swojemu narzeczonemu.

- Jeżeli pozostaje się w związku, to dbając o sferę intymności, nie powinno się swoim zachowaniem ranić partnera - uważa.

Odtwórczyni roli Joanny Budzyńskiej w "Na Wspólnej" wydaje się, że w scenach erotycznych wcale nie nagość jest najważniejsza.

- To nic trudnego rozebrać się przed kamerą... W aktorstwie nie chodzi przecież o dosłowność, ale o zachowanie pewnej tajemnicy, pozostawienia miejsca dla wyobraźni widza - powiedziała w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje