Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ale numer! Kinga przyłapie kochanka na zdradzie!

Bardzo wysoką cenę zapłaci Kinga (Ilona Wrońska) za swój romans i porzucenie rodziny. Tym bardziej że Iwo (Jakub Wieczorek) okaże się niewierny, a Michał (Robert Kudelski) zauroczy się atrakcyjną Julią (Katarzyna Kołeczek). Poznaj szczegóły!


Reklama


Już wkrótce Brzozowska przekona się, że popełniła życiowy błąd, nawiązując romans z Kmiecikiem i porzucając dla niego rodzinę.

Kochanek okaże się kompletnie niegodny jej poświęcenia. Nie otrzyma od niego żadnego wsparcia w trudnych relacjach z Michałem i Ignasiem (Bartłomiej Kaszuba). A gdy któregoś dnia Iwo nakrzyczy na jej synka, Kinga nie będzie mogła mu tego wybaczyć.

Na dodatek podczas służbowego spotkania w związku z planowaną kampanią reklamową Kmiecik ośmieszy ją przed klientem. Na tym tle dojdzie do kolejnej awantury między nimi. Urażony Iwo oznajmi, że nie muszą razem pracować - on ma dokąd odejść!

Ona kocha, a on w łóżku z inną

Ujawniamy, że wieczorem - w 2164. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 2 listopada w TVN) - Kinga będzie usiłowała dodzwonić się do Kmiecika. Bezskutecznie. Nagra się na sekretarkę, prosząc, żeby Iwo nie zmieniał pracy. Wyzna też, że go kocha. W tym czasie on będzie uprawił seks ze swoją byłą dziewczyną Sylwią (Beata Doktorska).

Rankiem Brzozowska zjawi się u kochanka, aby przeprosić go i zakopać topór wojenny. Mężczyzna, bardzo zmieszany, zaproponuje, żeby wybrali się na spacer. W tym momencie z sypialni wyjdzie roznegliżowana Sylwia.

Kinga przeżyje szok. Wściekła wyleje na Iwa przyniesioną kawę i trzaśnie drzwiami. Kmiecik wybiegnie za nią, przekonując, że Sylwia nic przecież dla niego nie znaczy. Brzozowska wymierzy mu siarczysty policzek i zacznie gorzko płakać.

Za późno na ratunek?

Gdy się otrząśnie, pójdzie na Wspólną i poprosi męża, żeby pozwolił jej zabrać Ignasia do siebie. Michał zezłości się, że nie dotrzymuje umówionych terminów. Widząc jednak, jak jest przybita, pozwoli jej wejść. Ignaś zaś stwierdzi, że wolałby zostać z nią w domu, bo bardzo nie lubi Iwa.

- Iwa już nigdy u mnie nie będzie - odpowie Kinga.

Michał przypadkiem słyszy te słowa... Ale czy istnieje jakakolwiek szansa na uratowanie małżeństwa Brzozowskich, skoro zdradzony i poniżony małżonek zdążył już zainteresować się Julią, mamą szkolnego kolegi Ignasia?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje