Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10759
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Grzegorz powraca

Już w dzisiejszym odcinku serialu "Na Wspólnej" od dawna wyczekiwane spotkanie Grzegorza (Leszek Lichota) i Żanety (Anna Guzik).

Od kilku dni widzowie serialu śledzą przygotowania Żanety do spotkania z ukochanym mężem, która liczy, że ten dzień w końcu odmieni jej życie. Nawet nie wie, jak bardzo...

Reklama

Jeszcze półtora roku temu Grzesiek, Żaneta i Mania tworzyli normalną, szczęśliwą rodzinę. Wtedy Grzesiek podjął decyzję o wyjeździe za granicę. Chciał zarobić na mieszkanie. Niestety, na obczyźnie młody Zięba nieświadomie uwikłał się w szemrane interesy, potem zadarł z mafią, a w końcu został świadkiem koronnym ukrywanym przez policję. Do Polski już nie wrócił.

Żaneta, Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) nie widzieli Grześka od roku. Nie mieli o nim praktycznie żadnych informacji. Żyli tylko nadzieją, że kiedyś ich życie znowu stanie się normalne.

W dzisiejszym odcinku Sławek (Mariusz Słupiński) zabiera Żanetę na spotkanie z Grześkiem, ale przestrzega, by nie mówiła o niczym Ziębom, choć z góry wiadomo, że Marię niełatwo oszukać. Kiedy dochodzi do spotkania, Żaneta, widząc Grześka, prawie mdleje z radości. Jednak młody Zięba dość dziwnie się zachowuje. W końcu mówi coś, w co Żaneta nie może uwierzyć?

Tego nie można przegapić. Już dziś o 20:05 spotkanie roku w serialu "Na Wspólnej".

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje