Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Danka podejrzewa, że Ola bierze narkotyki

Zimińscy będą o krok od odkrycia uzależnienia Oli od narkotyków. Ona jednak zdecyduje się zagrać przed rodzicami va banque. Jaki będzie tego finał?

Zimińscy wprost pękają z dumy w związku z tym, że Ola pomyślnie zdała kolejny trudny egzamin. Absolutnie chcą to uczcić, razem z córką, wykwintnym obiadem i szampanem. Przy okazji Danuta wspomina Oli o wizycie Daniela, co wprawia ją w prawdziwą konsternację. Brzozowski wie o jej uzależnieniu od narkotyków, dlatego Ola obawia się, że wyda rodzicom jej tajemnicę.

Reklama

Kiedy jednak okazuje się, że Daniel nic nie powiedział - młoda Zimińska oddycha z ulgą i idzie odpocząć po emocjonującym dniu. Kiedy uroczysty obiad jest już gotowy Danuta zaprasza córkę do stołu. Okazuje się jednak, że Ola śpi jak kamień i w ogóle nie można jej dobudzić.

Marek jest zdziwiony faktem, że dziewczyna jeszcze przed momentem kipiała energią, a teraz śpi kamiennym snem. Danka z przerażeniem zaczyna podejrzewać, że Olka wspomaga się jakimiś środkami. Szuka w Internecie informacji na temat objawów związanych z braniem narkotyków. Prawie wszystko co znajduje pasuje do tego jak zachowuje się i jak wygląda Ola.

W pewnym momencie dziewczyna wychodzi ze swojego pokoju. Słysząc o czym rozmawiają jej rodzice zaczepnie pyta ich, czy ma zrobić test na narkotyki. Idzie vabank mówiąc rodzicom, że bardzo jej na tym zależy, bo nie chce dłużej wysłuchiwać ich podejrzeń...

Jej wystąpienie spotyka się z dużym zdziwieniem rodziców. Czują się wręcz zawstydzeni reakcją córki. Ale Danka nie czuje się przekonana! Czyżby Ola - swoją odważną propozycją - sama się "podłożyła"? Czy Zimińscy zechcą poddać córkę testom na narkotyki? 

Emisja "Na Wspólnej" 2 września o 20:05 w TVN.


Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje