Reklama

"Na sygnale": Monika Mazur w odważnych kadrach! Aktorka zachwyca urodą

Monika Mazur, podobnie jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się w tym roku na wakacje w Polsce. Aktorka wybrała się na południe kraju, nad Dunajec. Ze swoimi fanami podzieliła się na Instagramie kilkoma zachwycającymi zdjęciami.

Monika Mazur i błogi relaks

Serialowa Martyna Kubicka z "Na sygnale", znana widzom również z programów "Pytanie na śniadanie" czy "Dance Dance Dance", chętnie dzieli się w sieci kadrami ze swojej pracy. Monika Mazur-Chrapusta regularnie publikuje również relacje ze swojej codzienności. Ostatnio w jej instagramowej galerii pojawiło się kilka błogich kadrów z wyjazdu do Gródka nad Dunajcem.

Monika Mazur z "Na sygnale" na Instagramie

Monika Mazur na ekranie debiutowała, gdy była nastolatką. W 2016 roku ukończyła studia na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Do tej pory mogliśmy oglądać ją m.in. w "Biurze kryminalnym", "Pierwszej miłości", "Galerii", "Ojcu Mateuszu" i "Śladzie". Mazur brała także udział w kilku programach telewizyjnych. Była prezenterką magazynu "Lajk!", a w parze z kolegą z planu - Dariuszem Wieteską - tańczyła w pierwszej edycji "Dance, dance, dance". Doskonale odnajduje się również w roli influencerki. Jej instagramowy profil obserwuje obecnie niemal 160 tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie.

Reklama

Prywatnie 30-latka jest szczęśliwą mamą i żoną. W 2019 roku wzięła ślub z Tomaszem Chrapustą, a rok później na świecie pojawił się ich synek. 

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje