Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Martyna wyląduje w łóżku z... Kubą!

Kuba (Wojciech Zygmunt) zorganizuje imprezę integracyjną, podczas której poda swym gościom drinki wzmocnione egzotycznym afrodyzjakiem! Gdy party rozkręci się na dobre, spełni się największe marzenie Szczęsnego. Uda mu się zaciągnąć do łóżka... Martynę (Monika Mazur).

W 236. odcinku "Na sygnale" (emisja w TVP2 w środę 5 czerwca o godzinie 21.55) Martyna i Piotr (Dariusz Wieteska) wrócą z podróży poślubnej i od razu zostaną zaproszeni przez Kubę na integracyjne party. Szczęsny postanowi wyprawić je w swym luksusowym penthousie. Wszyscy będą pewni, że ratownik wynajął apartament specjalnie na imprezę.

Reklama

- Ma rozmach - uśmiechnie się Lidka (Anna Haba), która zjawi się w mieszkaniu Szczęsnego z Wiktorem (Wojciech Kuliński).

Góra (Tomasz Piątkowski) stwierdzi, że Kuba pewnie pożyczył klucze do penthousa od jakiegoś znajomego swego ojca. Tymczasem tuż przed rozpoczęciem party Strzelecki zmuszony będzie niestety wrócić do bazy. Nikt nie domyśli się, że to część intrygi... Kuby.

- Baw się dobrze - powie Piotr żonie na dobranoc.

Po godzinie - za sprawą egzotycznego afrodyzjaka, który Kuba doleje do drinków - impreza wymknie się jej uczestnikom spod kontroli. Artur i Lidka nagle zaczną się rozbierać, Wiktor i Anna ruszą na parkiet, a Szczęsny wykorzysta fakt, że Martyna ledwo trzyma się na nogach, by zaciągnąć ją do łóżka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama