Reklama

Marcelina Zawadzka kusi na zdjęciach z wakacji. Niewiarygodnie głęboki dekolt!

Marcelina Zawadzka zakończyła swoją wyprawę do Tajlandii. Na Instagramie modelka podzieliła się zdjęciami wykonanymi podczas ostatniego wakacyjnego śniadania, które miało wyjątkową oprawę. Uwagę zwrócił również strój gwiazdy, zakończony głębokim dekoltem. Marcelina Zawadzka kocha podróże. Piękna Miss Polonia sprzed dekady, a także była już współprowadząca program: „Pytanie na Śniadanie” ma na swoim koncie bogatą listę miejsc, które dotąd odwiedziła, a nowych punktów wciąż przybywa!

Marcelina Zawadzka - Instagram

Niedawno modelka odbyła podróż do Tajlandii, skąd przesyłała swoim obserwatorom słoneczne pozdrowienia w postaci rozmaitych kadrów. Wczoraj jej galeria zdjęć została uzupełniona o nowe fotosy przedstawiające Zawadzką podczas śniadania. Okazało się bowiem, iż ostatniego poranka Marcelina kosztowała smakołyki w wyjątkowych okolicznościach, a mianowicie w... basenie! Taka sytuacja skłoniła więc gwiazdę do wykonania kilku zdjęć, które następnie znalazły się na jej instagramowym profilu.

"Obłędnie piękna"

Na wspomnianych ujęciach widać, iż piękna turystka wybrała strój adekwatny do okoliczności - Marcelina Zawadzka pokazała się bowiem w stroju kąpielowym zakończonym dość głębokim dekoltem odsłaniającym kształtne piersi. Nic więc dziwnego, że pod postem gwiazdy rozwiązał się worek z komplementami!

Reklama

Po powrocie z urlopu telefon Marceliny z pewnością jest pełen wakacyjnych fotografii, które umilą jej powrót do rzeczywistości.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz więcej:

Karolina Sawka w złotym bikini!

Katarzyna Glinka zachwyca na wakacjach!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje