Reklama

Marcelina Zawadzka i jej seksowna figura! "Petarda"

Marcelina Zawadzka spędza urlop w Dubaju i chętnie dzieli się z fanami fotografiami z ekskluzywnych wakacji. Tym razem na instagramowy profil celebrytki trafiło zdjęcie, na którym widać jej zgrabne nogi w pełnej okazałości. Obok takich kadrów nie można przejść obojętnie!

Inspirujący urlop Marceliny Zawadzkiej

Niedawno Marcelina Zawadzka opublikowała na swoim profilu na Instagramie kadry, na których eksponuje niebywale długie nogi. Zdjęcia zostały wykonane w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - w Dubaju - w centrum metropolii. Modelka pozuje na tle nocnego miasta w otoczeniu wysokich, rozświetlonych wieżowców i majestatycznych palm, przystojnych jaśniejącymi lampkami. Nie da się ukryć, że Marcelina Zawadzka zniewala wakacyjną stylizacją - kusą, aczkolwiek gustowną, kwiecistą sukienkę w chabrowym kolorze.

Parę słów o modelce

Marcelina Zawadzka jest Miss Polonia 2011 roku, prezenterką telewizyjną i aktorką. W 2012 roku była reprezentantką Polski w konkursie Miss Universe. Osiągnęła ogromny sukces i jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki uczestniczek Miss Universe. Od 2015 do 2020 roku pracowała w charakterze współprowadzącej program "Pytanie na śniadanie". W 2017 roku nagrodzono ją Telekamerą, w kategorii "nadzieja telewizji". Brała udział w tanecznym show "Tańcu z gwiazdami" (2017 rok). Obecnie modelka prężnie udziela się w mediach społecznościowych i chętnie dokumentuje swoje życie prywatne. 

Reklama

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy