Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78989
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zwariowana M. Foremniak

Małgorzatę Foremniak znamy przede wszystkim z roli Zosi w serialu "Na dobre i na złe" oraz z filmów "Avalon" czy "Świadek koronny". W serialu "I kto tu rządzi?" aktorka może pokazać nam swoje inne, troszkę zwariowane oblicze. Podczas naszej wizyty na planie serialowa Agata opowiadała o pracy nad drugą serią, o planach na przyszłość i o tym, że lubi swoją postać.

Małgorzata Foremniak przyznaje, że lubi postać z serialu "I kto tu rządzi?". Aktorka ceni sobie to, że jej Agata jest trochę zwariowana.

Reklama

- Agata bardzo mnie bawi. Jest naprawdę w wielu sytuacjach bardzo podobna do mnie. Zwłaszcza w sytuacjach kiedy dostaje tak zwanych ataków głupawki. Wtedy nie wiadomo co się z nią dzieje. Nie wiadomo co wymyśli. Lubię tę postać bo jest zwariowana. Wreszcie mam zwariowaną postać!

Foremniak przyznaje, że w sitcomie gra się ciężej niż w innych produkcjach komediowych.

- Ciężko się gra. Wydaje mi się, że jeszcze ten sitcom jest troszeczkę inny od tych, które znamy dlatego, że my nie gramy tutaj gagami, nie gramy po to żeby ludzi rozśmieszyć, tylko gramy naturalnie. Im bardziej naturalnie gramy, tym bardziej to jest śmieszne, bo puenty i śmieszne sytuacje są w dialogach. Dlatego nie można po prostu się wygłupiać. Na pewno nie może też robić tego moja postać. To nie może być przerysowane. Jeśli jest przerysowane to zmniejsza poziom gry. Nad tym bardzo fajnie czuwa nasz reżyser, który mówi gdzie dogrzać, gdzie trzeba trochę bardziej przerysować (ale też do pewnej krawędzi) a gdzie trzeba odpuścić. Tutaj mamy przewodnika rewelacyjnego, ale naprawdę nie jest to proste.

Na pytanie kim byłaby dzisiaj Małgorzata Foremniak, gdyby nie została aktorką, gwiazda odpowiada:

- Kim bym mogła być? Mogłabym zostać lekarzem. Mogłabym być tancerką, kiedyś myślałam o szkole baletowej... ale już przestałam. A może zawodowym kierowcą...

Przeczytaj cały wywiad z Małgorzatą Foremniak i obejrzyj materiały wideo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje