Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rogalski dostanie kosza od... Agaty

W nowym sezonie Marek (Jan Wieczorkowski) zaproponuje Agacie (Emilia Komarnicka) związek. Poznaj szczegóły!


Reklama


Przypomnijmy, że w finale poprzedniego sezonu "Na dobre i na złe" Marek Rogalski przyłapał swoją żonę Dorotę (Aneta Todorczuk-Perchuć) na zdradzie. Urażony natychmiast rzucił się do bicia jej kochanka Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Niestety, jesienią sprawa stanie się tajemnicą poliszynela, bo zarówno do zdrady, jak i do bójki doszło na terenie szpitala w Leśnej Górze.

Po wakacjach Rogalski będzie zachowywał się wobec żony tak, jakby nic się nie stało. W ogóle nie poruszy z nią tematu pocałunku z Adamem. Odtrąci ją, gdy zaproponuje mu seks. Na Dorotę podziała to gorzej niż awantura.

Tym bardziej że w szpitalu zacznie huczeć od plotek. Zdradzamy, że w 527. odcinku (emisja w środę 4 września) Krajewski postanowi przeprosić Marka i wyjaśnić mu relacje łączące go z Dorotą. Tyle że Rogalski zignoruje jego tłumaczenia.

- Staram się oddzielać sprawy prywatne od zawodowych - powie rywalowi, czym definitywnie utnie dyskusję.

W 527. odcinku Rogalski zdecyduje się na szczerą rozmowę z Agatą. Specjalnie w tym celu pojedzie do niej na dyżur do szpitala. Przeprosi ją, że wcześniej nie miał odwagi związać się z nią, mimo iż czekała na pierwszy krok z jego strony.

- Teraz możemy spróbować być razem, bo moje małżeństwo legło w gruzach - zaproponuje. 

- Na nic nie liczyłam z twojej strony - usłyszy w odpowiedzi. - A już na pewno nie zamierzam pocieszać cię po rozstaniu z żoną. 

Rogalski będzie niepocieszony...

Czy rzeczywiście nie ma szans na jego związek z Agatą Woźnicką?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Wieczorkowski | Emilia Komarnicka | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje