Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85236
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie

W nowym, 24. sezonie „Na dobre i na złe”, którego emisję TVP2 rozpocznie w środę 7 września o godz. 20.55, nie zabraknie emocji. Najnowszy zwiastun serialu zapowiedział nie jeden, ale dwa niespodziewane powroty do Leśnej Góry.

Hania i Michał: Co wydarzy się u nich po wakacjach?

Zaraz po wakacyjnej przerwie Michał - ku ogromnej radości Hani - ponownie podejmie pracę w leśnogórskiej klinice. Po wspólnym nocnym dyżurze Michał zaprosi Hanię na śniadanie do swojego domu. Po posiłku Michał będzie pokazywać Hani zdjęcia z podróży do USA. W pewnym momencie zaczną się namiętnie całować. Chwilę później Wilczewski zaniesie Sikorkę do sypialni i będą uprawiać gorący seks.

Kilka godzin później Hania obudzi się obok śpiącego Michała. Zacznie zbierać swoje rzeczy z okolic łóżka, starając się nie zwrócić na siebie uwagi, ale bez powodzenia. Gdy Michał otrząśnie się ze snu, będzie zaskoczony, widząc, że Hania się skrada.

Reklama

- Cześć - rzuci niezręcznie.

- Muszę iść - powie speszona Sikorka, ubierając swoje rzeczy.

- Może chociaż zrobię nam kawy? - zaproponuje rozbawiony Wilczewski.

- Nie wiem, co to znaczy... ale było fajnie - skomentuje Hania.

- Pełna zgoda - przytaknie jej Michał.

- Po tym co się między nami wcześniej stało to i tak cud, że się przyjaźnimy - stwierdzi Sikorka.

- I nie chcę tego teraz popsuć - doda, nieśmiało siadając na łóżku obok roznegliżowanego Wilczewskiego.

- Nie popsułaś - usłyszy.

- Bo pomyślałam... że... może powinniśmy dać sobie szansę? Tylko boję się...- urwie.

- Spróbujmy... - powie po chwili Michał.

"Na dobre i na złe": Niespodziewany powrót do serialu!

W nowych odcinkach Krzysztof i Joanna będą starali się stworzyć pełną rodzinę dla dziecka tragicznie zmarłej Hany. Lekarz cieszy się na szansę odzyskania kontaktu z dzieckiem. W zwiastunie zapowiadającym nowe odcinki widać Krzysztofa i Joannę leżących na łóżku z małym Kubą. 

- Ale jesteśmy dziwnymi rodzicami - mówi lekarka. 

- Ale jesteśmy - odpowiada jej ginekolog. 

Czy rodzinne szczęście zaburzy niespodziewany powrót? W następnej scenie widzimy bowiem, że Kuba wymienia wiadomości z osobą, która przedstawia się jako jego ojciec. Czy oznacza to powrót do serialu Marka Bukowskiwgo? 

"Na dobre i na złe": Brat bliźniak Korbana?

Zwiastun 24. sezonu "Na dobre i na złe", który na antenę TVP2 trafi po wakacyjnej przerwie, zapowiada ponownie pojawienie się w nim Mikołaja Roznerskiego. Jak to w ogóle możliwe, skoro grany przez niego inspektor policji Piotr Korban pożegnał się z życiem w poprzedniej serii?

W zwiastunie nowego sezonu ubrana w sportowy dres Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) ostatkiem sił biegnie przez las. Prosto na nią ze ścieżki rowerowej wyjeżdża rowerzysta (Mikołaj Roznerski). Sikorka podnosi wzrok i staje jak wryta. Jest więcej niż pewna, że to jej ukochany Piotr Korban, którego pochowała kilka miesięcy wstecz. Czy rowerzysta okaże się bratem bliźniakiem Piotra Korbana? 

"Na dobre i na złe": Odcinek 851. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 851, pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "Na dobre i na złe", telewizyjna Dwójka pokaże w środę 7 września o godz. 20.55 w TVP2.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy