Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81932
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Szok! Hana zdradzi Piotra! Z Radwanem!

Hana (Kamilla Baar), zaniedbywana przez męża (Marek Bukowski), posunie się do wiarołomstwa. W czasie wyjazdu służbowego pójdzie do łóżka ze swoim szefem Krzysztofem (Mateusz Damięcki)!


Reklama


W kolejnych odcinkach Gawryło nadal będzie pomagał swojej córeczce Tosi (Gabrysia Świerczyńska) i jej mamie Magdzie (Anna Dereszewska), które stały się ofiarami wypadku samochodowego. A to odwiezie małą do szkoły, a to pójdzie z Soszyńską do lekarza... Tak czy inaczej każdą chwilę wolną od pracy w szpitalu w praktyce zacznie poświęcać właśnie im. Żona - chcąc nie chcąc - zejdzie na plan dalszy.

Odrzucone przeprosiny

Nic więc dziwnego, że takie zachowanie Piotra w końcu Hanę zirytuje. Gawryło wprawdzie zorientuje się, że jest nie w porządku i zdecyduje się nawet oficjalnie przeprosić żonę za to, że ją zaniedbuje. Z tej okazji kupi jej kwiaty. Lecz doktor Goldberg uniesie się honorem i nie przyjmie bukietu na przeprosiny.

Seks w hotelowym łóżku

Tymczasem Hana wyjedzie w podróż służbową w towarzystwie Krzysztofa Radwana w związku z operacją znanej blogerki, która ma wspólne ujście dróg moczowych, rodnych i przewodu pokarmowego. Cel? Zapewnienie młodej kobiecie normalnego życia. Skomplikowany zabieg zakończy się pełnym sukcesem. Hana i Krzysztof będą mieć więc powód do świętowania.

W 576. odcinku (emisja w środę 26 listopada o godz. 20.40 w TVP2) pęknie butelka szampana, po której poczują się sobie jeszcze bliżsi. Noc przed powrotem do Leśnej Góry spędzą razem w hotelowym łóżku. Oboje zapamiętają ją na długo...

Czy Piotr dowie się o zdradzie Hany? I czy to będzie oznaczać definitywny koniec ich małżeństwa?

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje