Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82828
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski długo czekał na miłość swego życia

Fundament i napęd do działania

Tuż po ślubie zainaugurował działalność własnej sceny - Teatru 6. piętro, potem wspierał żonę, gdy pracowała nad stworzeniem firmy "Francis & Henry" produkującej ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, młodych mam oraz niemowląt.

Reklama

- Michał nie zamknął mnie w domu z dziećmi... Wspierał mnie, namawiał, żebym zrobiła coś, co dyktuje mi serce - opowiada Aleksandra.

Mąż jest bardzo dumny z jej sukcesów. Kiedy rozkręcała firmę, wyręczał ją w pracach domowych, zajmował się synami, co - jak twierdzi - sprawiało mu to ogromną przyjemność. Michał Żebrowski mówi o sobie, że jest człowiekiem bardzo rodzinnym.

- To rodzina daje mi siłę i napęd do codziennego działania - powtarza jak mantrę.

Aktor uwielbia spędzać czas z najbliższymi. Zimą organizuje dla synów kuligi, jeździ z nimi na nartach, latem chodzą razem po górach, a jesienią zbierają grzyby.

- Lubimy z mężem słuchać rozmów naszych chłopców - opowiada Aleksandra Żebrowska.

- W naszym domu zawsze jest wesoło - dodaje.

Żona aktora znanego m.in. z ról w filmowych wersjach "Pana Tadeusza" i "Ogniem i mieczem" uważa rodzinę za fundament, na którym opiera się cały jej świat. Cieszy się, że jej ukochany myśli podobnie.

- Ola jest lepszą wersją mnie. Podziwiam ją za to, że dla dobra rodziny gotowa jest na wszystko i niczego się nie boi - mówi niezapomniany Geralt z polskiej ekranizacji "Wiedźmina".

Michał Żebrowski powiedział kiedyś, że bardzo długo czekał na prawdziwą miłość i kobietę, która pozwoliłaby mu się uszczęśliwić, ale... warto było czekać.

- Moja żona to ideał - twierdzi.

- Ubolewam tylko, że nie jestem jej idolem - żartuje, dodając, że Aleksandra do dziś nie widziała filmów, w których zagrał, zanim się poznali.

- Cieszy mnie, że nie muszę się spinać przed Olą ani niczego jej udowadniać. Przy niej po prostu mogę się czuć swobodnie -- mówi Michał Żebrowski.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje