Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82367
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Edyta Olszówka dołączyła do obsady serialu

Wkrótce w Leśnej Górze pojawi się atrakcyjna 42-latka, która - jak się okaże - po wielu latach bezskutecznych starań o dziecko, niespodziewanie zaszła w ciążę. W roli Ewy zobaczymy Edytę Olszówkę.

W 669. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 5 kwietnia o godzinie 20.40) w Leśnej Górze zjawią się zakochani w sobie do szaleństwa 42-latkowie - Ewa (Edyta Olszówka) i Mateusz (Zbigniew Stryj). Mężczyzna jeszcze tego samego dnia będzie musiał lecieć do Berlina, gdzie mieszka razem z żoną i synem... Tymczasem kobieta skarżyć się będzie na przeszywający ból brzucha.

Reklama

- Przepraszam... Nie tak wyobrażaliśmy sobie nasz ostatni dzień - powie Ewa Mateuszowi i poradzi mu, by jak najszybciej jechał na lotnisko, jeśli nie chce spóźnić się na samolot.

Ewa wyzna Sarze (Magdalena Schejbal), że przez ostatni miesiąc praktycznie nie wychodziła z łóżka... Mateusza.

- Po latach suszy, prawdziwa ulewa! Czterdzieści dni i nocy, bez przerwy, jak w potopie! Wcześniej myślałam, że seks jest dla nastolatków. Nie, kochana! Życie zaczyna się po czterdziestce - zażartuje.

Doktor Mandel poinformuje pacjentkę, że jest w ciąży. Ewa stwierdzi, że to cud, bo przez całe swoje dorosłe życie próbowała bezskutecznie zostać mamą.

- Zmieniałam lekarzy, facetów... I nic! - powie.

Okaże się, że Mateusz - sprawca ciąży Ewy - przyjechał do Polski tylko na kilka miesięcy i właśnie wraca do domu w Berlinie. Z Ewą, którą kiedyś zostawił dla innej, a po 20 latach znów spotkał, przeżył właśnie gorący i niezobowiązujący romans. Przyszła mama nie powie mu o tym, że jest z nim w ciąży i pozwoli mu wyjechać. On jednak postanowi nie zostawiać jej samej, a gdy dowie się o jej błogosławionym stanie, zdecyduje się rozwieść i zostać z nią na zawsze. Ewa kategorycznie się temu sprzeciwi... Tymczasem Sara uzna, że ciąża jej pacjentki jest zagrożona i, aby ją donosić, kobieta będzie musiała zostać w Leśnej Górze.

Edyta Olszówka jako Ewa zagości w "Na dobre i na złe" na dłużej. Popularną aktorkę zobaczymy też tej wiosny w serialu "Ojciec Mateusz", w którym wciela się w panią aspirant Ewę Kobylicką.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama