Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marek Bukowski uniewinniony!

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez aktora Marka Bukowskiego 4 g marihuany. Sprawdź szczegóły!


Reklama

Przypomnijmy, że 16 września w okolicach godziny dwudziestej na ulicy Stawki w Warszawie policja znalazła w jeepie aktora 4 g marihuany i postawiła mu zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Sam zainteresowany od początku tłumaczył, że nie wie skąd narkotyki wzięły się w jego samochodzie. W wydanym oświadczeniu podkreślił, że przed sądem będzie domagał się zadośćuczynienia "w każdej dopuszczalnej prawem formie".

"Właściwie już po jednym dniu od zdarzenia zostałem medialnie oskarżony i osądzony. Nie mogę i nie chcę się z tym pogodzić.

(...) Pracuję od 25 lat, wiecie kim jestem, znacie moją rodzinę, ciągle tę samą. Jestem wciąż tą samą osobą, a nie kryminalistą" - napisał.

Teraz - jak podaje radio RMF FM - prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko Bukowskiemu. Postępowanie dowodowe nie wykazało bowiem, że podejrzany miał świadomość, iż w jego samochodzie znajdują się narkotyki.

Dodatkowo na znalezionej marihuanie nie stwierdzono śladów DNA aktora.

Skąd zatem narkotyki wzięły się w jego wozie? Tydzień przed zdarzeniem tajemniczy mężczyzna w bluzie z kapturem (prawdopodobnie paparazzo) włamał się do samochodu Bukowskiego, podrzucił zawiniątko, a później poinformował policję, że aktor jest w posiadaniu narkotyków.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marek Bukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje