Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Izrael, oświadczyny i... śmierć

Fanów Ludmiły (Paulina Chruściel) i Przemka (Marcin Rogacewicz) z "Na dobre i na złe" czekają dramatyczne chwile i łzy wzruszenia. Poznaj szczegóły!

Będzie walka o życie chorej dziewczyny, oświadczyny i... śmierć.

Misja Izrael


Zdradzamy, że w 491. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 19 września) Przemek poleci do Izraela, by za wszelką cenę przekonać światowej sławy profesora Markovitza (Chaim Hecht) do leczenia Ludmiły. Z lotniska odbierze go Miri (Hadar Ratzon Rotem),  siostra Hany (Kamila Baar). Razem pojadą do kliniki w Hajfie, gdzie zostaną ponformowani, że profesor może przyjąć Przemka najwcześniej za trzy miesiące. Żadne prośby i tłumaczenia nie pomogą...

Reklama

Miri będzie przekonana, że Przemek przyjechał do Izraela w sprawie stażu u profesora. Dopiero gdy dowie się, że celem jego wizyty jest ratowanie życia ukochanej, wpadnie na pomysł, by porozmawiać z Markovitzem w jego... domu. Obieca podjąć się roli tłumacza. I słowa dotrzyma! W ogrodzie profesora zastaną jego matkę (Ethel Kubinska). Kobieta odezwie się dopiero w momencie, gdy usłyszy język polski. Opowie, że urodziła się w Tykocinie, gdzie miała przyjaciółkę Anię. Profesor przeżyje szok, bo okaże się, iż jego mama mówi pierwszy raz od wylewu. Oczywiście zgodzi się przyjąć Ludmiłę do swojego projektu badawczego.

Odrzucone oświadczyny


Po powrocie z Izraela Przemek poprosi Ludmiłę o rękę. Nastąpi to w 493. odcinku. Ona jednak nie zgodzi się zostać jego żoną.

- To nie ma sensu, bo i tak nie mam szans na wyleczenie - wyjaśni Ludmiła. -  A do Hajfy pojadę tylko ze względu na ciebie.

Gdy potem będą rozmawiać na skypie, Ludmiła przyzna, iż tęskni i żałuje, że nie przyjęła oświadczyn. Przy okazji oznajmi Zapale, że jest bardzo osłabiona po chemii. Jeszcze tego samego dnia Przemek dowie się od Niny (Agnieszka Judycka), że Ludmiła odeszła...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Paulina Chruściel | Marcin Rogacewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje