Reklama

Gwiazda "365 dni" w zmysłowej sesji! Pobudza wyobraźnię

Anna-Maria Sieklucka, która wystąpiła w takich produkcjach jak "365 dni" oraz "Na dobre i na złe", doskonale wie, jak pobudzić wyobraźnię fanów. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje w negliżu. Fani oszaleli z zachwytu!

Anna-Maria Sieklucka wie, jak rozgrzać atmosferę

Kontrowersyjna gwiazda filmu "365 dni", ponownie zaskakuje. Anna-Maria Sieklucka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wygina smukłe, roznegliżowane ciało. Aktorka ma na sobie tylko cienkie rajstopy i pozuje bez stanika, subtelnie zakrywając biust rękoma. 

Kadr nawiązuje do rockandrollowego motywu ust ze śmiało wysuniętym językiem, taką też minę prezentuje Sieklucka. Identyczny symbol widnieje również na rajstopach. Czarno-białe ujęcie, aktorka opatrzyła krótkim, aczkolwiek wymownym wpisem:  

Zobacz też: Julia Wieniawa rok temu dzieliła się swoim szczęście, dziś ogłasza rozstanie

Reakcje fanów

Reklama

Niewątpliwe, Anna-Maria Sieklucka rozgrzała internautów do czerwoności. Jej roznegliżowane zdjęcie zostało przyjęte przez fanów "ognistymi rekcjami" i zasypane lawiną komplementów pod adresem seksownej gwiazdy filmowego erotyku "365 dni". Internauci niemalże jednogłośnie zachwycili się odważnym zdjęciem polskiej artystki.

Anna-Maria Sieklucka - kariera

Anna-Maria Sieklucka o młoda, 29-letnia aktorka, której największą sławę przyniosła rola Laury Biel w ekranizacji książki "365 dni" (2020 rok), autorstwa Blanki Lipińskiej. Za wcielenie się w kochankę włoskiego gangstera, Anna-Maria Sieklucka otrzymała nominację do Złotej Maliny w kategorii "Najgorsza aktorka". Artystka zadebiutowała w 2019 roku, gościnnie występując w jednym z odcinków serialu "Na dobre i na złe". Obecnie trwają przygotowania do nagrań kontynuacji filmu "365 dni", w którym Anna-Maria Sieklucka ponownie odegra główną bohaterkę - Laurę Biel u boku włoskiego aktora Michele’a Morrone’a. Zarówno fani książek, jak i miłośnicy filmowej adaptacji, oczekują w napięciu na sequel "365 dni".

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Sieklucka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama