Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85162
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Żebrowska nie zna wstydu? Pokazała nagie zdjęcie!

Żona Michała Żebrowskiego wykorzystuje Instagram jako platformę do normalizacji tematów, które jeszcze niedawno należały do tabu. Modelka nie boi się pokazywać swojego ciała oraz tego w jaki sposób zmieniły je ciąże.

Ola Żebrowska - profil na Instagramie

Aleksandra Żebrowska od dwunastu lat jest żoną aktora Michała Żebrowskiego. Małżonkowie wychowują wspólnie trzech synów: 11-letniego obecnie Franciszka, 8-letniego Henryka oraz Feliksa, który w sierpniu skończył roczek. Ola Żebrowska z powodzeniem łączy opiekę nad dziećmi z pracą. Prowadzi własny sklep z odzieżą dla mam i maluchów, prężnie działa również w mediach społecznościowych.

Aktywność w sieci przyniosła jej sporą popularność, albowiem tylko na Instagramie śledzi ją ponad 180 tysięcy osób. Grono obserwatorów mamy trójki dzieci stale się powiększa. Jej instagramowy profil wyróżnia się z tłumu. Żebrowska unika koloryzowania rzeczywistości i nie boi się poruszać ważnych tematów. Fani doceniają nie tylko jej szczerość, ale także niemałe poczucie humoru i dystans.

Reklama

Bajkowa posiadłość Żebrowskich. Tak mieszka gwiazdor "Na dobre i na złe" 

Aleksandra Żebrowska zupełnie nago

Żonie aktora Michała Żebrowskiego często zdarza się publikować w social mediach zdjęcia, na których odsłania sporo ciała. Nie robi tego jednak bez przyczyny. Żebrowska dla wielu kobiet jest inspiracją. Dodaje im odwagi i uczy samoakceptacji. Na jej instagramowym profilu właśnie pojawił się kolejny odważny kadr. 34-latka udostępniła w sieci wspomnienie z czasów ostatniej ciąży. Zrobiła sobie wtedy selfie, stojąc przed lustrem zupełnie nago. Nie zamierzała ukrywać swoich "niedoskonałości" i retuszować zdjęcia. Na udach pięknej blondynki da się zauważyć cellulit. 

Obserwatorzy docenili udostępnione przez Żebrowską zdjęcie oraz przesłanie, jakie za sobą niesie. Zgodnie ocenili, że w mediach społecznościowych potrzeba więcej tego typu fotografii.

Aleksandra Żebrowska łamie kolejne tabu

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL