Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zapomniane związki polskich gwiazd

Tymi romansami żyła kiedyś cała Polska. Wydawało się, że są sobie pisani, los chciał jednak inaczej. Sprawdźcie, kto stanowił kiedyś zgraną parę!

Małgorzata Kożuchowska i Jerzy Pilch


W 2004 roku aktorka wywołała burzę swoim życiem uczuciowym.Cała Warszawa aż huczała od plotek, że aktorka związała się ze starszym o 19 lat, mrocznym pisarzem Jerzym Pilchem.

Reklama

"Wielkie zdziwienie ogarnęło środowisko aktorskie, gdy wyszło na jaw, że uroczą aktorkę coraz częściej widuje się w towarzystwie Jerzego Pilcha. A to trzymając się za ręce spacerują po mieście, razem robią zakupy, a to razem stoją w długiej kolejce w pralni w warszawskiej Galerii Mokotów, prowadząc głośną rozmowę z której jasno wynika, że łączy ich nie tylko chęć oddania bielizny do czyszczenia" - szczegółowo relacjonował wówczas Onet.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński poznali się w szkole aktorskiej, jednak wtedy byli tylko znajomymi. Parę lat później ponownie się spotkali, tym razem na deskach Teatru Dramatycznego - wtedy już poważnie między nimi zaiskrzyło. Na początku ukrywali swoją relację, nie chcieli robić wokół siebie szumu. Z czasem jednak zaczęli pokazywać się jako para coraz częściej, pozować do zdjęć na ściankach i otwarcie spędzać razem czas. Wszystko wskazywało na to, że chcą związać się ze sobą na zawsze.

Niestety, wraz z rozwojem kariery ich uczucie zaczęło się wypalać. Kożuchowska dostała rolę w "M jak miłość" i niemalże w całości poświęciła się grze w serialu. Ich drogi rozeszły się, oboje ułożyli sobie życie z kimś innym.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje