Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 263
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Motyw": Małgorzacie Kożuchowskiej zdarzało się grać nago!

Małgorzata Kożuchowska, którą już wkrótce zobaczymy w serialu TVN "Motyw", należy do grona aktorek, które są przeciwne epatowaniu nagością... Przeglądając jednak jej filmografię, bez trudu znaleźć można filmy i seriale, w których pokazała się bez ubrania, udowadniając, że wcale nie jest taka święta, za jaką uchodzi... Czy dzisiaj wstydzi się swoich nagich scen?

Małgorzata Kożuchowska bardzo dba o swój wizerunek. Uchodzi za wzór wszelkich cnót i osobę, dla której wartości zapisane w Dekalogu są najważniejsze. Wydaje się, że aktorka w pełni zasłużyła na przydomek "Matka Boska Kożuchowska", który przylgnął do niej parę lat temu. Okazuje się jednak, że gwiazda "rodzinki.pl" ma na swoim koncie parę grzeszków i kiedyś nie miała oporów, by grać w scenach erotycznych i paradować przed kamerą bez ubrania.

Reklama

Pierwszym reżyserem, któremu udało się rozebrać Małgorzatę Kożuchowską, był Jarosław Żamojda. W 1995 roku w jego debiutanckim filmie "Młode wilki" aktorka - wówczas świeżo po studiach - pokazała się w jednej ze scen topless i, choć starała się ukryć biust w dłoniach, i tak rozgrzała do czerwoności męską część widowni.

Nieco więcej niż tylko pępek odsłoniła rok później w belgijsko-czesko-francuskim filmie "Passage", w którym w śmiałych scenach erotycznych partnerował jej wyglądający wtedy jak młody Bóg Jacek Borkowski, czyli Piotr Rafalski z "Klanu".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje